Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.marts  


13.martā Starptautiskās Dziedniecības akadēmijas Cēsu nodaļas atklāšana

Kļūstiet par savas dzīves dziednieku!

 

 Šodien nevienu vairs nepārsteidz publikācijas par dziedniecību un tautas medicīnu. Par to regulāri raksta praktiski visi centrālie un reģionālie laikraksti un žurnāli. Bet no 2000. gada presē parādījās pirmie materiāli arī par patreiz vadošo mācību iestādi valstī, kas gatavo topošos dziedniekus. Tā ir - Starptautiskā Enioloģijas, Holistikas un Dziedniecības akadēmija (SEHDzA), kuras filiāles jau darbojas Rēzeknē, Valmierā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī. Nodarbības notiek divas reizes mēnesī (sestdienās) un ilgst trīs gadus. Pirmā kursa devīze: „Izzini sevi,” otrā – „Izdziedini sevi”. Trešajā kursā studenti apgūst nepieciešamās prasmes, lai, apvienojot teoriju ar praksi, iemācītos palīdzēt citiem. Skolas absolventi mācību laikā ne tikai atveseļojas no savām esošajām psiholoģiskajām un fiziskajām problēmām, bet efektīvi risina arī savu draugu un tuvinieku ķibeles. Akadēmijas pasniedzēji – vadošie Latvijas un citu valstu dažādu nozaru speciālisti: ārsti, dziednieki, psihologi u.c. Veiksmīgi nokārtojot eksāmenus, studenti var iegūt kvalifikāciju: „Eksperts dabas dziedniecības un atveseļošanas metožu jomā” un „Starptautiskās klases dziednieks”.

 

SEHDzA rektore, dziedniece Velta Golubina Cēsīs , Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Cēsu filiāles telpās - Lielā Katrīnas ielā 2, 13.martā plkst. 9.00-17.30 vadīs Starptautiskās Dziedniecības akadēmijas (SEHDzA) Cēsu nodaļas atklāšanu. Uz tikšanos tiek aicināti visi interesenti, bez vecuma un citiem ierobežojumiem, kam ir vēlme apgūt teorētiskās un praktiskās iemaņas, lai spētu profesionāli, reāli palīdzēt sev un citiem – kurš tad mūsdienās vēlas būt slims un nelaimīgs? Sarunas laikā Jūs saņemsiet izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem par mācībām Akadēmijā. Mācību valodas – latviešu un krievu.

 

Telefons, lai pieteiktos mācībām un citai informācijai: 29489221. Skolā tiek plānota arī Tālmācības nodaļa. Zināšanas par veselības stiprināšanas un atgūšanas principiem un metodēm pieder visiem, tāpēc tās varat tagad iegūt arī Jūs.

 

www.akvilona.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv