Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 4.aprīlis  


Spodrības mēnesis Cēsīs

Informāciju sagatavoja Cēsu domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Karlsberga 4121677

 

Cēsu pilsētas domes komunālais dienests, izsludinot aprīli ar spodrības mēnesi, aicina kopējiem spēkiem sakopt pilsētu.

Iedzīvotāji tiek aicināti sakopt gan savu māju pagalmu teritorijas, gan pievienoties talciniekiem pilsētas sakopšanā. Arī pilsētas domes un pašvaldības iestāžu darbinieki kopējā talkā sakops Vācu kapus.

Savukārt cēsniekiem no 10. līdz 17.aprīlim tiek piedāvāta iespēja centralizēti aizvest zaļos atkritumus. Tāpēc, ja Jūs savās teritorijās esat savākuši pērnās lapas, Jums ir jāzvana uz pašvaldību 4122377 vai 4127538 un jāpiesaka, no kuras adreses tās jāaizved.

Pilsētas komunālais dienests lūdz lapas un zarus salikt plastmasas maisos, lai aizvešana noritētu raitāk. Savukārt par lielgabarīta atkritumu aizvešanu Jums jāvienojas ar atkritumu apsaimniekošanas organizācijām.

„Ja kolektīvi vai iedzīvotāju grupas vēlas rīkot talku, tādejādi dodot artavu pilsētas sakopšanā, aicinām viņus pieteikties pašvaldības komunālajā nodaļā, lai mēs varēt vienoties par sakopjamo teritoriju,” saka domes ainavu arhitekts Jānis Sirlaks.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv