Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 4.aprīlis  


Noslēgusies projektu pieteikumu iesniegšana Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātajā Vidzemes Kultūras projektu konkursā

Ir noslēgusies projektu pieteikumu iesniegšana pirmajam Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātajam Vidzemes Kultūras projektu konkursam. Projektu konkursā  ir iesniegti 123 projekti par kopējo summu Ls 192 733,28.

 

Projektus līdzfinansējuma saņemšanai kultūras aktivitāšu nodrošināšanai saskaņā ar konkursa nolikumu  ir iesniegušas gan valsts, pašvaldību, gan nevalstiskā un privātā sektora organizācijas no visa Vidzemes plānošanas reģiona. Iesniegto projektu kopskaitā ievērojams īpatsvars ir izglītības iestāžu kultūras projektiem.

 

 

Vidzemes kultūras projektu konkursa mērķis ir apzināt un popularizēt Vidzemes kultūrvēsturiskās tradīcijas, veicināt publiskā un nevalstiskā sektora kultūras  organizāciju sadarbību, sekmēt un attīstīt jaunrades procesus, īpaši bērnu un jauniešu mērķauditorijā un veicināt kultūras nozarē strādājošo tālākizglītību.

 

Konkurss tiek realizēts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Vidzemes plānošanas reģiona finansējumu, un  konkursa rezultāti būs zināmi pēc 10.aprīļa.

 

 

 

Projekta koordinatore

Ija Groza;

Tel. 629287585;

ija@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv