Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 4.aprīlis  


20.aprīlī Cēsīs "Melo-M" ar programmu "Dejas"

 CATA Kultūras namā 20. aprīlī plkst.19:00 Čellu trio “MELO - M” koncerttūre ”DEJAS”.

”DEJAS”

 Čellu trio "Melo-M" Latvijas turnejas ietvaros šopavasar pošas uz Cēsu pusi ar jauno mūzikas programmu "Dejas".

 

"Melo-M" jaunākā mūzikas programma tapusi „atsvaidzinātā” trio sastāvā. Kopā ar grupas dibinātāju Kārli Auzānu kopš šī gada sākuma muzicē jaunie čellisti Jānis Pauls un Miķelis Dobičins.

 

Līdz ar sastāva izmaiņām trio "Melo-M" kļuvis ne vien "jaunāks", bet arī azartiskāks - koncertā skanēs pilnīgi jaunas un vēl nedzirdētas versijas par pasaulē populārām deju mūzikas tēmām, pasaules tautu dejas kā arī populārākie grupas skaņdarbi.

 

Īpašs jaunums būs ne vien jauna programma, bet arī sitamo instrumentu klātbūtne koncertos, kas čellu trio skanējumu darīs spēcīgāku un enerģiskāku.

"Šoreiz ir sagatavots kaut kas pavisam īpašs – jauni un ļoti talantīgi čellisti kopā ar mani izspēlēs daudzas visiem labi zināmas deju melodijas. protams, būs īpaši pārsteigumi. Tiekamies 20. aprīlī,” teic grupas mākslinieciskais vadītājs Kārlis Auzāns.

 

Pēc Latvijas turnejas „Melo- M” dosies jauno veikumu rādīt citur pasaulē - mums būs koncerti ne vien kaimiņvalstīs, Krievijā, Vācijā un citās Eiropas valstīs, bet pat Meksikā.

 

Biļetes cena: 5, 4 Ls
Biļešu iegāde: Biļešu paradīzes kasēs

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv