Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 4.aprīlis  


Cēsu novadā aptaujās iedzīvotājus par veselību un vidi

Amatas novada pašvaldības izsludinātajā iepirkumā „Sabiedrības veselības aptaujas veikšana par ar veselību saistītiem faktoriem, kas ietekmē iedzīvotāju sociālo un dzimumu nevienlīdzību un ierobežo sociālekonomisko līdzdalību” par uzvarētāju atzīts SIA „SOCIOLOĢISKO PĒTĪJUMU INSTITŪTS”.

Sabiedrības veselības aptauja norisināsies Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas un Cēsu novada pašvaldību administratīvajās teritorijās, aptaujāti tiks iedzīvotāji darbaspējas un pēc darbaspējas vecumā no 16 – 79 gadiem.

Aptauja tiks veikta šā gada aprīlī. Ar SIA „SOCIOLOĢISKO PĒTĪJUMU INSTITŪTS” noslēgtā līguma termiņš ir 2012.gada 1.augusts, kad tiks sagatavots informatīvs izdales materiāls par veikto aptauju.

Aptauja par sabiedrības veselību tiek veikta HEPROGRESS projekta “Sociālās un dzimuma nevienlīdzības mazināšana veselības jomā un šķēršļu novēršana sociālekonomiskai līdzdalībai. Uz praksi balstīto vietējo politiku attīstība, līdzdalība un spējas plānošana” ietvaros (PROGRESS programmas 2007-2013, Progres VP 2010/0783). PROGRESS ir ES nodarbinātības veicināšanas un sociālās solidaritātes programma. To pārvalda Eiropas Komisijas (EK)  Nodarbinātības, sociālo lietu un vienlīdzīgu  iespēju ģenerāldirektorāts.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv