Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2012.gada 4.aprīlis  


EKO laukumos arvien jaunas atkritumu šķirošanas iespējas!

 

ZAAO nepārtraukti strādā, lai atrastu jaunus otrreizējo izejvielu pārstrādes partnerus un EKO laukumos palielinātu nododamo atkritumu veidus. Sākot ar aprīli kā jaunums iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja Ziemeļvidzemes EKO laukumos bez maksas nodot ne tikai jau ierastos šķirotos atkritumus – makulatūru, kartonu, tetrapakas, PET pudeles un polietilēna iepakojumu, metālu, pudeļu un logu stiklu, nolietotu sadzīves elektrotehniku, riepas - bet arī auduma izstrādājumus, piemēram, apģērbus. Atvestajiem nevajadzīgajiem auduma izstrādājumiem jābūt sausiem.

Tāpat šobrīd kā šķirošanai un pārstrādei derīgs materiāls visā Ziemeļvidzemē tiek atzīta cietā plastmasa ar apzīmējumu PP. Tātad šķirot atsevišķi un ievietot šķiroto atkritumu konteineros vai bez maksas nogādāt EKO laukumos tagad drīkst, piemēram, saldējuma kastītes, spainīšus no pārtikas produktiem, sadzīves ķīmijas un kosmētikas iepakojumu, cietās plastmasa rotaļlietas, plastmasas kanniņas.

Sākot no pirmdienas, 16.aprīļa, EKO laukumā Cēsīs, Lapsu ielā 19, no iedzīvotājiem pastāvīgi tiks pieņemti lielgabarīta, celtniecības un zaļie atkritumi, atbilstoši katram atkritumu veidam noteiktajam cenrādim (cenas norādītas bez PVN):

 

•        Lielgabarīta atkritumi (mēbeles, matrači u.tml. liela izmēra priekšmeti) Ls 5,00 par 1 m3

•        Celtniecības atkritumi (tīri, piemēram, tikai ķieģeļi, betons, flīzes, apmetums, akmeņi) Ls 4,00 par 1 m3

•        Celtniecības atkritumi (jaukti celtniecības atkritumi, piemēram, reģipsis, siltināšanas materiāli, ruberoīds) Ls 8,00 par 1 m3

•        Zaļie atkritumi (lapas, zāle, zari, koki) Ls 4,00 par 1 m3

 

Šīferis, kā arī celtniecības atkritumi ar šīfera piejaukumiem EKO laukumā netiks pieņemti! To savākšana arī turpmāk jāpiesaka, zvanot uz ZAAO.

 

Mainīsies arī Cēsu EKO laukuma Lapsu ielā 19 darba laiki. Šķirotos atkritumus no iedzīvotājiem turpmāk pieņems ne tikai darba dienās no 8.00 līdz 17.00, bet arī sestdienās un svētdienās no 11.00 līdz 14.00.

Sīkāka informācija par EKO laukumā pieņemamo atkritumu veidiem pa tālruni 64281250 vai 26132288.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Jegorova

Tālr. 64281250

Mob. tālr. 29334469

E-pasts: laura.jegorova@zaao.lv

 

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv