Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 4.aprīlis  


Sievietes aicina uz atbalsta grupu, lai runāt par vardarbību ģimenē

Eiropas Sociālā fonda projekta “Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” Nr.1DP/1.4.2.4./11/APIA/NVA/147 ietvaros tiek organizēta atbalsta grupa vardarbībā  cietušām sievietēm.

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” ar Eiropas sociālā fonda atbalstu rīko atbalsta grupu sievietēm, kuras ir cietušas vai cieš no vardarbības.

Atbalsta grupa ir domāta gan tām sievietēm, kuras pašreiz cieš no vardarbības, gan tām, kuras fiziski ir pārtraukušas vardarbīgas attiecības, ir aiziets no varmākas, bet sieviete nav pārvarējusi vardarbības sekas. Sekas nav pārvarētas, kamēr sieviete nav pārtraukusi vainot sevi par vardarbību, kamēr neatsakās uzņemties atbildību par varmākas uzvedību, kamēr viņa neatzīst, ka viņai ir tiesības uz savām jūtām un domām.

Pirmā grupas tikšanās reize ir 10. aprīlī plkst. 17:30 Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” telpās Bērzaines ielā 16/18 3.stāvā. 

Grupai var pieteikties zvanot pa telefonu 29432459, bet ja kādai ir ērtāk elektroniski: ivita.pukite@dome.cesis.lv. Varat zvanīt, ja šaubāties, vai esat piemērota grupai, vai jūsu situācija tiešām ir tik nopietna, kā tas īsti notiks utt.

Grupu vadīs psihoterapeite Ivita Puķīte un mākslas terapeite Iveta Jermolājeva. 

Informāciju sagatavoja:

Ivita Puķīte

Cēsu novada pašvaldības aģentūra

"Sociālais dienests"

Tālr.: 64127898, 29432459Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv