Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 27.februāris   Vārda dienu svin: Līvija, Līva, Andra
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 4.jūnijs  


Cēsnieki piedalīsies 28. Starptautiskajās Hanzas dienās Vācijā

No šā gada 4. līdz 6.jūnijam Zalcvēdelē (Salzwedel), Vācijā, notiks 28.Starptautiskās Hanzas dienas. Uz Vāciju dosies Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra un Cēsu pilsētas domes delegācija, lai Cēsis svētkos pārstāvētu jau desmito reizi.

 

Cēsnieki Hanzas dienas ietvaros piedalīsies Hanzas pilsētu ekonomikas forumā un Hanzas komisijas sēdē. Ar daudzveidīgiem tūrisma materiāliem un suvenīriem pilsēta tiks pārstāvēta arī Hanzas dienu tirgū. Katrs Cēsu namiņa apmeklētājs tiks aicināts novērtēt arī Cēsu uzņēmēju sarūpēto veselību spēcinošo medu, rupjmaizi, ķiploku grauzdiņus un liepziedu tēju. Pateicoties AS „Latvijas Balzams” atbalstam viesiem būs iespēja nogaršot arī Rīgas Melno balzamu.

 

Zalcvēdele ir mazākā pilsēta, kurā jebkad ir rīkotas Hanzas dienas! Neskatoties uz to, pilsētas viesmīlību baudīs rekordliels dalībnieku skaits - 118 Hanzas savienības pilsētas no 13 valstīm, t.sk. aptuveni 50 amatieru grupas un 1052 aktieri, un vismaz 120 000 apmeklētāju.

 

Hanzas savienība bija viduslaiku pilsētu apvienība ar ietekmi tirdznieciskajā un sociālajā dzīvē Ziemeļu un Centrāleiropā. 1980.gadā atjaunotajā Hanzā ietilpst 167 pilsētas no 15 Eiropas valstīm. Latviju pārstāv astoņas pilsētas: Cēsis, Straupe, Valmiera, Rīga, Koknese, Limbaži, Ventspils un Kuldīga.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Sala

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.: 64127755. mob.tel. 26666365

E-pasts: linda.sala@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv