Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 23.februāris   Vārda dienu svin: Haralds, Almants
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 4.jūnijs  


Atbalstīsim Vidzemes NVO

Pagājušā gadā uzsāktās programmas „Atbalsts kopienu centru darbībai Latvijas reģionos” ietvaros jau atbalstītas tās NVO, kuras atrodas un darbojas Latgales un Kurzemes reģionos. Tagad ir pienākusi kārta Vidzemei! Projektu pieteikumu iesniegšana finansējuma saņemšanai sākās š.g. 4.jūnijā un turpināsies līdz 1.augustam.

 

Programmas „Atbalsts kopienu centru darbībai Latvijas reģionos” mērķis ir atbalstīt tās Vidzemes NVO, kuras darbojas kā kopienu centri un veicina ģimeņu un jauniešu iesaistīšanos vietējās aktivitātēs un darba tirgū.

 

„Kopienas centrs kā sociāla institūcija, jo īpaši lauku rajonos, ir pašapziņas atgūšanas vieta. Ja apzināmies savu vērtību, tad spējam arī realizēt savas idejas un ieguvēji gala rezultātā ir visi – ir jaunas darba vietas, ir jaunas biznesa iespējas, tas veicina cilvēku iesaistīšanos darba tirgū,” saka KIF direktore Inta Paeglīte.

 

Programmas finansētājiem (KIF, Microsoft Latvia, Unilever Baltic un BN Kurši) Vidzemes NVO atbalstīšanā tagad pievienojas arī A/S ELKO Grupa. Tas nozīmē, ka finansējums var tikt paredzēts organizācijas telpu renovācijai un labiekārtošanai, mācību vides radīšanai un mācību organizēšanai, kā arī aktivitātēm iedzīvotāju iesaistīšanai un pasākumiem veselīga dzīvesveida veicināšanai. Ja projekta īstenošanai būs nepieciešami materiāli telpu remontam, tos ar atvieglojumiem nodrošinās BN „Kurši”. Datortehnikas ziedojumu sniegs - A/S ELKO Grupa. Turklāt, ja organizācijai ir sabiedriskā labuma statuss, tai būs iespējams pieteikties un saņemt Microsoft programmatūras un mācību materiālu ziedojumu.

 

Tomēr finansējums paredzamajām projekta izmaksām nav 100% – tajā ir jāpiedalās arī vietējai pašvaldībai un/vai uzņēmējam. Maksimālais KIF piešķīruma apjoms vienam projektam nepārsniedz 3000 LVL.

 

2007.gadā programmas ietvaros tika atbalstītas trīs Latgales NVO - Balvu rajona Baltinavas Sieviešu biedrība „Vaivariņi”, Krāslavas mazpulks „Upe” un Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība „Odin/Vita”. Šobrīd KIF eksperti un padome izvērtē Kurzemes NVO iesniegtos projektu pieteikumus. Lēmums būs zināms tuvākajā laikā.

 
Uzziņai:

 

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds

Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonds (KIF) ir nodibinājums, kas piesaista līdzekļus no plaša ziedotāju loka, lai atbalstītu nevalstiskās organizācijas, kas darbojas sociālajā, veselības aprūpes un izglītības jomā, un veicinātu kopienu iniciatīvu veidošanos. Kopienas iniciatīva ir aktivitāte vietējās sabiedrības – ciema, pagasta, mazpilsētas – dzīves kvalitātes uzlabošanai, kas top sadarbībā starp sabiedrisku organizāciju, pašvaldību un uzņēmējiem. Šī kopīgā darbošanās padara kopienas dzīvi labāku un veicina iedzīvotāju aktīvu iesaistīšanos savu problēmu risināšanā un paātrina vietējās attīstības tempus.

 

 

Papildu informācija:

 

 

Inta Paeglīte                                                                                 

KIF direktore                                      

Tālr.: 67316963

Mob.tālr.: 26820775

e-mail: inta.paeglite@iniciativa.lv                                      

 

Elīna Zēne

„Sabiedrisko attiecību aģentūra PR-Stils”

Projektu vadītāja

Tālr.: 7282472

Mob.tālr.: 28680275

e-mail: elina.zene@pr-stils.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv