Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.jūnijs  


Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centru apmeklē vairāk nekā 6000 interesentu

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centru 2008./2009.gada sezonā apmeklējuši vairāk kā 6000 interesenti, tajā notikušas 183 nodarbības pirmsskolas un skolu audzēkņiem centra telpās un centra darbinieces vadījušas 101 izbraukuma nodarbību Cēsu rajonā.

Aktuālākās tēmas, kas izraisījušas jauniešu un vecāku interesi, bija par atkarību, reproduktīvo veselību un saskarsmi, īpaši nodarbības par vardarbības mazināšanu. Tāpat arī notikusi 71 nodarbība vecākiem ar mazuļiem līdz 12 mēnešiem un 10 nodarbības topošajiem vecākiem. Centra darbinieces sniegušas 460 individuālās konsultācijas vairāk kā 900 cilvēkiem. Bez tam, centrā organizēti 24 tālākizglītības semināri 380 interesentiem. Centra darbinieces sezonas laikā devušās uz septiņām skolām un bērnudārziem, kur vadījušas 11 tematiskās vecāku sapulces vairāk kā 300 vecākiem un skolotājiem.

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra darbinieces organizēja vairākus pasākumus un konkursus gan pirmsskolas iestāžu audzēkņiem, gan 7. – 11.klašu skolēniem.

12 jaunieši no Cēsīm un Cēsu rajona apguva LĢPVA "Papardes Zieds" vienaudžu izglītotāju apmācības.  Vienaudžu izglītotāji vadīja 13 nodarbības un organizēja pasākumus, iesaistot Cēsu iedzīvotājus.

Īpašu atsaucību guva akcija „Cēsnieks Cēsniekam”, kad Cēsu bērnudārzu audzēkņu gatavotās Ziemassvētkus kartiņās cēsnieku rakstītie novēlējumi sasniedza citu cēsnieku mājas. Tāpat arī centrs organizēja vēl nebijušu „Valentīndienas Checkpontu”, kurā orientējās pa pilsētas mīlas līkločiem.

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs ir apņēmies nākošajā mācību gadā pilnveidot psihologa sniegto pakalpojumu klāstu, iekārtojot jaunu kabinetu, kur bērni vecumā no 2- 10 gadiem tiks konsultēti ar spēļu un smilšu terapijas elementu palīdzību, kas tālākā nākotnē varētu veidoties kā bērnu un skolēnu attīstības centrs, kurā pakalpojumus sniedz arī logopēds.

Šodien, 4.jūnijā centra vadītāja Diāna Briede par paveikto centrā un nākotnes plāniem informēja Cēsu pilsētas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputātus.

 

Vairāk par Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centru skatīt šeit.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677

inta.adamsone@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv