Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.jūnijs  


Piekļūšanas iespējas Cēsu Pils kompleksam Pils laukuma labiekārtošanas darbu laikā

Sakarā ar Cēsu Pils laukuma labiekārtošanas darbiem un kāpņu arkas (Pils laukumā 5) rekonstrukciju, no š.g. 10.jūnija Cēsu Pils laukums transportlīdzekļu novietošanai tiks slēgts. Izmaiņas būs iekļūšanā Cēsu Pils kompleksā un Cēsu Tūrisma informācijas centrā.

 

Izmaiņas, kas skars apmeklētājus un viesus, būs saistībā ar piekļuvi Cēsu Tūrisma informācijas centram un Cēsu Pils kompleksam no 10.jūnija līdz 7.jūlijam.

 

Projekta „Cēsu pilsmuižas parka atjaunošana tūrisma attīstībai” ietvaros tiks rekonstruēta kāpņu arka Pils laukumā 5. Cēsu Pils laukuma labiekārtošanas darbi tiks uzsākti  īstenojot projektu „Cēsu pils kompleksa revitalizācija tūrisma attīstībai”.

 

Iekļūšanai Cēsu Izstāžu namā, no Lenču ielas tiks izveidota laipa gājējiem. Tāpat arī pa speciālu apmeklētājiem izveidotu drošības tuneli no Lenču ielas varēs nokļūt uz Tūrisma informācijas centru un Jaunās Pils kompleksu. Labiekārtošanas darbu laikā un arī turpmāk, Pils laukumā novietot automašīnas nevarēs.

 

Atvainojamies apmeklētājiem par sagādātajām neērtībām, lai atvieglotu piekļuvi interesējošajiem objektiem visā teritorijā tiks izvietotas norādes. Nepieciešamības gadījumā zvanīt pa tālruni 64121815

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr.64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv