Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 4.jūnijs  


23.jūnijā Līgo 2012 „Rakšos” šogad tiks svinēti kolhoznieku stilā

Kolhoznieku pasākums sāksies jau no 12:00 ar Līgo dienas lauku labumu tirdziņa atklāšanu un pēc 14:00 pircējus, pārdevējus un līgotājus iekustinās grupa Musiqq. 23.jūnijā visas dienas garumā dažādas lustes, priekšnesumi, brīvdabas kino, savukārt no 20:00 Amatas novadu ieskandinās ‘’Apvedceļš’’, Normunds Rutulis un ‘’Kantoris 04’’. Līgo svētku īpašais notikums būs divu ņipru un kviecošu sivēnu ķeršana ar dažādu šķēršļu pārvarēšanu.

Līgo svētki „Rakšos” notiks jau trešo gadu pēc kārtas un šogad tie būs ar tematisko ievirzienu – „Kolhoznieku Līgo nakts balle „Rakšu’’ sētā’’. Pasākums sāksies jau 12:00, kad notiks aktīvā lauku labumu tirdzniecība – varēs iegādāties dažādus sierus, maizīti, lauku pienu un oliņas, žāvējumus, kūpinātas vistiņas un zivtiņas, Līgo svētku vainagus un interesantus amatnieku darinājumus.

Uz lielās skatuves būs dažādi priekšnesumi – uzstāsies tautas deju ansambļi, notiks līnijdeju paraugdemonstrējumi, koru sadziedāšanās un citas aktivitātes. Ikviens būs laipni aicināts izjāt ar kamieli, saņemot kamieļu jāšanas sertifikātu. Izturīgākie varēs piedalīties alus dzeršanas sacensībās, savukārt naskākie skrējēji centīsies noķert 2 ņiprus un kviecošus sivēnus, pārvarot dažādus šķēršļus. Naudīgākie tiks aicināti piedalīties izsolē par dažādu lauku labumu, amatnieku izstrādājumu ieguvi savā īpašumā, kā arī tiks izsolīta iespēja ballēties kādā no  „Rakšu” viesu namiem.

„Rakšos” tiks uzstādīts brīvdabas kino un skatītājiem tiks piedāvātas latviešu kino leģendas ar ieskatu kolhoza dzīvē – bērniem filma ‘’Saulessvece’’ un pieaugušajiem - Oļģerta Dunkera 1970. gada filma "Klāvs - Mārtiņa dēls". Filmā ‘’Klāvs – Mārtiņa dēls’’ skatītājiem būs iespēja izbaudīt slaveno ‘’Ances romanci’’, ko  filmā temperamentīgi dzied Elza Radziņa, bet ārpus filmas - Margarita Vilcāne. Kolhoza priekšsēdētāja lomā  aktieris Kārlis Sebris un viens no labākajiem mātes tēliem latvju kino – talantīgās aktrises Veltas Līnes - izpildījumā. Abu filmu sižeti ir saistīti ar kolhoza tēmu un seansu sākums – 13:30 - ‘’Saulessvece’’ un 15:30 ‘’Klāvs – Mārtiņa dēls’’.

20:00 sāksies Līgo nakts balle, ko atklās grupa ‘’Apvedceļš’’, vēlāk pasākuma apmeklētājus priecēs Normunda Rutuļa uzstāšanās un līdz par rīta gaismai līgotājus izklaidēs ‘’Kantoris 04’’.

Pasākuma apmeklētāju ērtībām no 12:00 līdz rītam kursēs bezmaksas autobuss Cēsis ‘’Vienības laukums’’ – Rakši’’ – Cēsis ‘’Vienības laukums’’ un autobraucējiem tiks nodrošināta autostāvvieta un pirms prombraukšanas būs pieejams alkometrs.

Naktsmītnes pasākuma laikā tiek piedāvātas ‘’Rakšu’’ viesu namos ar iepriekšēju rezervāciju, kā arī pasākuma telšu pilsētiņā.

Par ‘’Rakšiem’’. Atpūtas kompleksa "Rakši" ZOO ir viens no unikālākajiem visā Latvijā, jo šeit ir iespējams apskatīt vairāk kā 40 dzīvniekus - kamieļus, lamas, alpakas un guanako, kā arī doties izjādē ar kamieli un pārgājienos ar lamām. „Rakši” piedāvā trīs ērtus un omulīgus guļbūves viesu namus, kuros var rīkot lielākas vai mazākas jubilejas, sporta spēles lieliem uzņēmumiem, kā arī jaukus atpūtas brīžus ģimenēm.

Kontaktinformācija un akreditācijas kartes mediju pārstāvjiem:

Elija Krauze, elija.krauze@hotelraksi.lv, 20009098

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv