Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 4.jūlijs  


NAKTS PILS DĀRZĀ - 4.jūlijā

Ikvienas aicināts uz nakti Cēsu Pils dārzā 4.jūlijā plkst.22.30. (Ieeja no plkst.20.00), kur pirmo reizi Cēsīs zem klajas debess būs „BRĪVDABAS TRIO” - PILS, KINO un KAFEJNĪCA!

 

 

PILS no plkst.20.00
Iespēja izbaudīt naksnīgo pilsdrupu šarmu lukturu gaismā!

 

 

 

KINO no plkst.22.30   

Uz lielā brīvdabas ekrāna - krāšņi kostīmi, ekstravaganti interjeri, asprātīgi dialogi franču komēdijā „Moljērs” (2007, Francija, 120 min). Filma godalgota Maskavas kinofestivālā. Režisors: Lorāns Tirārs. Lomās: Romēns Dirī, Fabriss Lukīni, Laura Morante, Eduārs Baers, Ludivīne Sanjē, Fanija Valeta, Melānija Dos Santosa, Gonzage Rekijārs, Džiliana Petrovska.

 

Sižeta pamatā ir slavenā franču dramaturga Moljēra dzīves posms, kas viņa biogrāfijā ir maz zināms un gandrīz nemaz nav dokumentēts, bet tas – kino cienītājiem tieši divu stundu garumā.

 

Par ko ir šis stāsts? „1658. gadā Moljērs atgriežas Parīzē pēc turnejas pa Franciju un sastop jaunu meiteni, kurā iemīlas... 30 gadus pēc šiem notikumiem Moljērs jau ir slavens dramaturgs ar savu trupu. Nonācis varas nežēlastībā dēļ parādiem, viņš tiek iemests cietumā. Viņa parādus izpērk kāds bagātnieks apmaiņā pret pakalpojumu - rakstniekam ir jāpalīdz šim vīram iekarot kādas daiļavas sirdi. Ar šo uzdevumu viņš apmetas pie bagātnieka ar citu vārdu - Tartifs... Un tad pēkšņi aktuāli kļūst 30 gadus senie notikumi...”

 

 

KAFEJNĪCA visa vakara garumā

Vēlaties baudīt vakariņas romantiskā gaisotnē?! Laipni lūdzam uz Pils dārza brīvdabas kafejnīcu pie lielā kinoekrāna.

 

 

Ieejas maksa: Ls 2.00

Skolēniem, studentiem, pensionāriem – Ls 1

 

ATBALSTA: „acme film” www.acmefilm.com

 

Variet ņemt līdzi ērtos mājas krēslus un spilvenus!

 

Papildus informācija: www.vvtc.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv