Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 4.jūlijs  


Suņuks Berimors Cēsīs atkal meklē draugus

 

Cēsīs, 9.jūlijā no plkst.15:00 brīvdabas izstāžu zālē „Baltais kubs” viesosies Rīgas Starptautiskā kino foruma „Arsenāls” suņuks Berimors lai sasveicinātos ar pavasarī iepazītajiem draugiem un atrastu jaunus. Šoreiz Berimors mazajiem skatītājiem atvedis līdzi Nila Skapāna animācijas filmu programmu, kura tiks demonstrēta Cēsu jaunajā pilī plkst.16:30.

 

Bet pirms filmām, visi bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem un viņu vecāki, laipni aicināti uz improvizēto brīvdabas izstāžu zāli „Baltais kubs” (Pils iela 1) uz kopīgām rotaļām, bērnu zīmējumu izstādes atklāšanu un rotaļlietu suņu kopsapulci. Lai pasākums izvērstos patiesi krāšņs un atraktīvs ir jāpadara priekšdarbi. Ikviens bērns var nākt uz pasākumu nesot līdzi sagatavotu zīmējumu vai aplikācijas darbu par tēmu „Berimora draugs”, kas tiks uzreiz izvietots izstādē, ja nav zīmējums, tad uz pasākumu var ierasties ar rotaļlietu suņuku, kas piedalīsies lielajā Suņa Berimora vadītajā sapulcē. Tāpat viesiem vēlams ierasties ar saviem velosipēdiem, lai pēc tam dotos kopīgā velo – izbraucienā uz Jauno pili, kur tiks demonstrēta animācijas filmu programma.

 

Jau ziņots, ka Rīgas Starptautiskais kino forums „Arsenāls” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” 9.jūlijā ielūdz cēsniekus un viesus izbaudīt kino nakts burvību pilsētvidē.

 

Uz tikšanos un draudzīgu ķepas spiedienu aicina suņuks Berimors!

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv