Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 4.jūlijs  


Zemeņu festivāls Cēsīs

ZEMEŅU FESTIVĀLS CĒSĪS

Viss par zemenēm un ne tikai!

 

9.jūlijā Cēsu pilsētas stadionā Cēsu rajona lauku partnerība organizē Zemeņu festivālu, kura laikā būs iespēja iegādāties un degustēt zemenes un zemeņu ēdienus, piedalīties dažādās ar zemeņu tematiku saistītās aktivitātēs un konkursos, kā arī tirdziņā iegādāties citus lauku labumus.

 

Zemeņu festivāla mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību veselīga, svaiga un vitamīniem bagātināta uztura nozīmīgumam, veicināt Cēsu rajona zemnieku produkcijas noietu, kā arī radīt svētkus pilsētā.

 

Zemeņu festivāls notiek sestdien, 9. jūlijā no 10.00-15.00 Cēsu pilsētas stadionā, Valmieras iela 6.

 

Zemeņu festivālā ar saviem priekšnesumiem uzstāsies Cēsu jaunie talanti, noritēs dažādi konkursi ar balvām, tiks organizēta brīvdabas kino pēcpusdiena, zemeņu vēstures telts, zīmējumu konkurss mazajiem, zemeņu ēšanas sacensības, zemeņu zaptes vārīšana, vislabāko zemeņu izsole un lielā zemeņu tirgošanās, kā arī daudzas citas aizraujošas aktivitātes.

 

Aicinām zemeņu audzētājus, kā arī citus mājražotājus, rokdarbniekus, zemniekus un amatniekus, kuri vēlētos piedalīties zemeņu festivālā, pieteikties Cēsu rajona lauku partnerības birojā Jāņa Poruka ielā 8, 300. kabinetā līdz 4. jūlijam vai pa tālr. 25424657, 26100933, 29782159, vai sūtot e-pastu uz didzis.pogulis@inbox.lv

 

Pasākumā piedalās zemeņu audzētāji, Cēsu jauniešu dome, mājražotāji, amatnieki pašdarbnieki un daudzi citi.

 

Papildus informācija: www.partneriba.lv, tālr. 25424657, didzis.pogulis@inbox.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv