Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 2.jūnijs   Vārda dienu svin: Emma, Lība
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 4.jūlijs  


29.jūlijā Cēsu velomaratons

Šī gada 29.jūlijā Cēsīs norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušais Cēsu velomaratons, kas šogad ir arī TREK MTB maratona 5.posms, tas nozīmē, ka VI Cēsu velomaratona dalībnieki krās punktus arī TREK MTB maratona ieskaitē. TREK MTB maratons ir aizraujošas sešu posmu sacensības, kas aptver dažādus Latvijas nostūrus.

Pēc pagājušā gada jubilejas pasākuma, VI Cēsu velomaratons solās būt tik pat aizraujošs un piedzīvojumiem bagāts kā iepriekšējos gados. Katrs dalībnieks varēs izvēlēties sev piemērotāko distanci. Izturīgākajiem tiek piedāvāta aptuveni 60km garā distance, bet tiem, kas vēlās ne tik nopietnu braucienu, būs iespēja startēt Apmēram 30km garajā distancē, kas vedīs ne tikai pa mežiem, kalniem un lejām, bet arī pa pilsētas ielām. Savukārt jaunākie VI Cēsu velomaratona dalībnieki varēs piedalīties savām spējām atbilstošās distancēs un ikviens tiks apbalvots par lielisku startu.

Šogad, tā pat kā pagājušajā gadā, sacensību centrs būs Cēsu pilsētas stadionā, bet starts tiks dots Vienības laukumā, tādējādi ik viens varēs just līdzi saviem radiem un draugiem, kas nolēmuši pārbaudīt savus spēkus un velosipēdu izturību aizraujošajās sacensībās. Sacensību centrā būs iespēja kavēt laiku dažādās sportiskās atrakcijās un jautri pavadīt laiku.

VI Cēsu velomaratons notiks 2012.gada 29.jūlijā Cēsu pilsētas stadionā. Tiek plānots, ka šogad sacensībās piedalīsies vairāk kā 500 dalībnieku. Īpaša izloze gaida tos, kas uz sacensībām ieradīsies ar auto vismaz 4 cilvēku sastāvā.

Ar distanci varat jau iepazīties! http://www.draugiem.lv/CesuVelomaratons/linkbox/1864

Tiekamies Cēsīs!

Sīkāka informācija www.cycling.lv un www.mtb-maratons.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv