Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 4.augusts  


Jaunpiebalgā 19.augustā būs pamatīga muzikālā satikšanās!

2006.gada 2.augustā                                    

 

Informāciju sagatavojusi Cēsu rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Velvele (tālr.nr.2 9249648)

 

19.augustā pasākuma „Izvēlies Piebalgu!” vakarā notiks 4.Mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā!” Tajā savu dalību apliecinājuši vairāk kā 27 tautā pazīstami mūzikas, pašdarbības un kultūras mākslinieki – grupas Kaimiņi, Apvedceļš, Pamatinstinkts, Vēja runa, Kaugurieši un citi; Andris Kivičs (Z-Scars), Juris Čapligins, čigānu ansamblis „Džeski Gloss”, eksotisko deju teātris „Karinedance”, vēderdeju studija no Valmieras, „Talantu fabrikas” dalībnieki -Vanilla, Kārumiņš, Rūdis un citi. Pasākumu vadīs Tekila un Snake.

Pasākumu atbalsta: Piebalgas alus, „Rankas piens”, „Servilats”, kafejnīca „Silvaks”, z/s Ļejas – Jaunskrāģi”, z/s „Ligzdiņas”, z/s „Ķelmēni”, z/s „Uplejas”un privātpersona.

 

19.augustā Jaunpiebalgā notiks izstāde – gadatirgus ar plašu kultūras programmu „Izvēlies Piebalgu!”

Iecere rīkot šo pasākumu pieder Jaunpiebalgas pagasta padomei, kura nolēmusi sarīkot svētkus sev un apkārtējo pagastu iedzīvotājiem, ciemiņiem un uzņēmējiem. Pēc pagasta priekšsēdētāja Laimja Šāvēja teiktā iecere ir grandioza, Jaunpiebalga kopā grib savākt visus 15 apkārtējos pagastus – Inešus, Vecpiebalgu, Kaivi, Skujeni, Dzērbeni, Taureni, Drustus un Zosēnus no Cēsu rajona; Ranku, Lizumu un Druvienu no Gulbenes rajona; Variņus un Palsmani no Valkas rajona, kā arī Liezeri no Madonas. „Ideju par šādas izstādes rīkošanu guvām no pašu dalības izstādē „Cēsu uzņēmējs 2006”, teica Laimis Šāvējs, „tur gūtā pieredze apliecināja, ka, demonstrējot pagasta iespējas ir gūti labi rezultāti - Jaunpiebalga ieinteresējusi vēl vairāk tūristu, mūsu uzņēmēji kļuvuši atpazīstamāki tirgū. Arī pagasts sevi ir parādījis, kā pašvaldība ar spēcīgu ekonomisko stabilitāti, kurai garantēta ir perspektīva nākotne”. „Mēs gribam aicināt kopā visus savus apkārtējos pagastus, viņu uzņēmējus, amatniekus un mājražotājus, lai pasākuma apmeklētājs varētu gūt pilnvērtīgu ieskatu kā dzīvo un strādā Piebalgas novadā”, turpināja Laimis Šāvējs. Organizatori ir domājuši arī par pasākuma saturisko pusi, kā teica priekšsēdētājs, plānoti ir ļoti interesanti semināri, bet tas paliek vēl noslēpumā.

 

Bez izstādes, gadatirgus un semināriem paredzēta plaša kultūras programma, tajā piedalīsies neatņemamais Piebalgas tēls – Ķencis. Būs amatierteātra izrāde, čigāni, sacensības un vakarā gadskārtējais mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā!”.  

 

 

 

Jana Velvele

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu rajona padome

Bērzaines iela 5

Cēsis

LV 4101

Kab.talr. 4127914

Mob.talr: +37129249648

fakss: 4122238

www.cesurajons.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv