Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 4.augusts  


Cēsīs jauniešu Mākslas dienu izstādes netradicionālā stilā

Trakiem pieder pasaule!? Arī jaunajiem un drosmīgajiem!

 

Cēsu Mākslas dienu ietvaros, piektdien, 17.aprīlī plkst. 15.00 franču kafejnīcā „G’ourmands” izstādes „Cēsu Monmarta” atklāšana! Izstādē Cēsu Mākslas skolas vasaras plenēra Francijā audzēkņu darbi. Iespēja vērot klātienē, kā top gleznojumi Cēsu Mākslas skolas audzēkņu interpretācijās. Viesosies mākslinieks Kaspars Podnieks ar mākslas performancēm un stāstiem par Franciju.

 

Svētki turpinās un plkst. 17.00 galerijā „Dūja” izstāde „Man šodien 18 gadu...”. Jaunieši prasmi demonstrēs gan kā kokapstrādes amatnieki, pavāri un viesmīļi. Īpašais pārsteigums, jauniešu stilā klāts izstādes prezentācijas galds!

Brīvais mikrofons - māksla tiks uzburta ar dziesmām un dzeju. Izstādes atklāšanā viesosies Cēsu mākslinieki Kaspars Podnieks, Valdis Atāls. Savukārt Jānis Rozenbergs pastāstīs par radošo industriju attīstību.

Galerija „Dūja” 17. aprīlī būs atvērta līdz pēdējam apmeklētājam.

 

Izstādē piedalās jaunieši vecumā no 17 – 19 gadiem ar saviem radošajiem darbiem no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, bērnu un jauniešu centra „Spārni”, Priekuļu vidusskolas, Jāņmuižas Profesionālās vidusskolas u.c.

 

 

„Mākslas dienas 2009” ietvaros mēneša garumā notiks arī citi pasākumi Cēsīs, un programma veidota tā, lai interesentiem tiktu piedāvātas pēc iespējas daudzveidīgākas mākslas norises vietas un žanri. Mākslas dienās piedalās arī galerija „Dūja”, izstāžu zāle „Vecpilsēta”, franču kafejnīca „G’ourmands”, Cēsu Mākslas skola, Cēsu Kultūras centrs, tēlnieku Jansonu dzimtas mājas „Siļķes” un Cēsu fotogrāfi.

 

Cēsu Mākslas dienas finansiāli atbalsta Cēsu pilsētas dome, informatīvais atbalstītājs - portāls Cēsis24.lv

 

Informācija par citiem pasākumiem pieejama portāla Cēsis24.lv mājas lapā www.cesis24.lv  , Cēsu mājas lapā www.cesis.lv

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

e- pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv