Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.augusts  


Cēsīs veidos Tautas mākslas centru

 

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija (RAPLM) ir sagatavojusi rīkojumu, kas paredz valsts nekustamo īpašumu Piebalgas ielā 19, Cēsīs nodot Cēsu novada pašvaldības īpašumā, lai pašvaldība varētu izveidot Tautas mākslas centru.

Nekustamo īpašumu 65 514 kvadrātmetru platībā, kurā patlaban ietilpst slimnīcas būve, pagrabs, noliktavas, nojume un četri šķūņi plānots pārveidot par Tautas mākslas centru, lai nodrošinātu aktiermākslas saglabāšanu un attīstību, izveidotu radošās darbnīcas, kā arī atbalstītu radošo aktivitāšu attīstību pilsētā.

Pašvaldības uzdevums ir gādāt par savas administratīvās teritorijas labiekārtošanu un sanitāro tīrību, piemēram, ielu, ceļu un laukumu būvniecību, rekonstruēšanu un uzturēšanu, rūpēties par kultūru un sekmēt tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu un tautas jaunrades attīstību.

Par valsts nekustamā īpašuma Piebalgas ielā 19, Cēsīs, Cēsu novadā, nodošanu Cēsu novada pašvaldības īpašumā otrdien, 3.augustā, lēma Ministru kabinets. 

Informācijas avots www.raplm.gov.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv