Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.augusts  


Lasītājiem pieejams „Cēsu Vēstis” jūlija izdevums

  

Kopš 4.augusta internetā lasāms un Cēsīs pieejams Cēsu novada laikraksta „Cēsu Vēstis” jūlija izdevums, kurā atspoguļotas novada aktualitātes sociālajā, izglītības, uzņēmējdarbības un novada attīstības jomās.

 

Šoreiz laikrakstam ir 12 lapaspuses, un tajā publicēti pieci pašvaldības saistošie noteikumi, no kuriem apjomīgākie ir noteikumi „Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu sociālās palīdzības pabalstiem Cēsu novadā”.

 

„Cēsu Vēstis” informē par Cēsu krustbērna godināšanu un labāko gaisa dārzu un sakoptāko teritoriju saimnieku sveikšanu Cēsu pilsētas svētku laikā, gaidāmo izstādi „Cēsu uzņēmējs 2010”, tehniskās universitātes Cēsu filiāles izveidi, kā arī skaidro ielu remontdarbu norises izaicinājumus.

 

Laikrakstā publicēti jūnija un jūlija domes sēdēs pieņemtie lēmumi. Savu viedokli par izstāšanos no Tautas partijas pauž Cēsu novada domes deputāts Juris Žagars.

 

Lasītājiem noderīgs ir augusta pasākumu plāns un Cēsu Mākslas festivāla programma.

 

Atgādinām, ka laikraksts bez maksas tiek izplatīts Cēsu novada pašvaldības iestādēs, Cēsu klīnikā, Cēsu poliklīnikā, Sociālajā dienestā, lielveikalos Solo un Elvi, kā arī bibliotēkas lasītavā un pašvaldības administratīvajās ēkās Bērzaines ielā 5 un Raunas ielā 4.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv