Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.augusts  


Cēsu Centrālajā bibliotēkā notiks virtuālā diskusija par grāmatu „Zīda Čūska”

Paziņojums medijiem

Rīgā, 2010.gada 3.augustā

 

Trešdien, 4.augustā pulksten 16:00, Latvijas grāmatu lasītājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja –tikšanās ar grāmatas „Zīda čūska” autoru Gunti Bojāru interneta tiešraidē.

 

Virtuālā saruna ar Gunti Bojāru paredzēta kā interaktīva diskusija par lasītāju un kritiķu samērā pretrunīgi vērtēto grāmatu. Tikšanās tiešraidi nodrošinās neatkarīgo producentu grupa HansaMedia. Pēc publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” aicinājuma vairākās Latvijas bibliotēkās interesentiem tiks piedāvāta iespēja kopīgi vērot diskusiju, kā arī piedalīties tajā, iesūtot jautājumus un komentārus sarunas dalībniekiem.

 

Studijā sarunu vadīs filosofs, HansaMedia radošais direktors, raidījuma „Viss notiek” vadītājs Ilmārs Latkovskis. Lai veidotu spraigu un interesantu diskusiju, jau šobrīd no bibliotēkām tiek saņemti „Zīda čūskas” lasītāju jautājumi. Savukārt studijā sarunā iesaistīsies sabiedrībā zināmās dāmas Ieva Plaude, Iveta Balode un Līga Rimševica, kas jau iepriekš publiski paudušas viedokli par grāmatu „Zīda Čūska”.

 

Lai piedalītos diskusijas tiešraidē, interesentiem gan bibliotēkās, gan individuāli jāpieslēdzas interneta adresei www.vissnotiek.lv un jāseko norādei uz tiešraidi. Jautājumus un komentārus tiešraides laikā būs iespējams iesūtīt, izmantojot komentāru lauku (norāde Komentēt zem tiešraides loga).

Gundega Tabaka, HansaMedia direktore: „Virtuāla diskusija jeb interaktīva tikšanās interneta tiešraidē ir HansaMedia radošā direktora Ilmāra Latkovska ideja, kuru šoreiz piedāvājam kā eksperimentu. Ja tas izdosies, tad šis varētu būt viens no veidiem, kā veicināt viedokļu apmaiņu starp Latvijas inteliģences pārstāvjiem un sabiedrību. Šajā gadījumā to veidojam kā dialogu ar rakstnieku, un ceram, ka saruna raisīs nozīmīgas pārdomas tās dalībniekos – gan HansaMedia jaunajā studijā, gan pie datoru ekrāniem.”

Projekta „Trešais tēva dēls” (3td) ietvaros Latvijas publiskajās bibliotēkās radītas iespējas ikvienam bibliotēku apmeklētājam izmantot kvalitatīvu ātrgaitas internetu un brīvpieejas datorus. Tā rezultātā krietni papildinājies bibliotēku sniegto pakalpojumu klāsts.

Sandra Vīgante, 3td komunikācijas vadītāja: „Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) sniegtās iespējas bibliotēkās vēl netiek izmantotas pilnībā. HansaMedia piedāvājums ir inovatīvs pasākums, kurā veiksmīgi apvienosies bibliotēku  lasītāju  interese par grāmatām un autoriem ar jaunajām tehnoloģijām. To varam uzskatīt par unikālu iespēju arī tāpēc, ka diskusijas tiešraidei vienlaikus varēs pievienoties grāmatu lasītāji ikvienā no vairāk kā 800 Latvijas publiskajām bibliotēkām, neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pagastā vai pilsētā viņi atradīsies.”

Saskaņā ar 3td rīcībā esošo informāciju, diskusijas tiešraides kopīga skatīšanās notiks Alūksnes pilsētas bibliotēkā, Cēsu centrālajā bibliotēkā, Latgales centrālajā bibliotēkā Daugavpilī, Kuldīgas galvenajā bibliotēkā, Madonas novada bibliotēkā, Limbažu galvenajā bibliotēkā, Pārlielupes bibliotēkā Jelgavā, Preiļu galvenajā bibliotēkā, Valmieras bibliotēkā un Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Par iespēju pieslēgties tiešraidei individuāli jautājiet savam bibliotekāram vai arī izmantojiet savu privāto datoru un interneta pieslēgumu.

Informāciju sagatavoja / papildu informācija:

Sandra Vīgante, 3td komunikācijas vadītāja

Tel.: 67844885, 26565471. E-pasts: sandra.vigante@kis.gov.lv / www.kis.gov.lv

Kristīne Atraste, projektu vadītāja, "Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils"
Mob. tālr. 26554308 E-pasts:
kristine.atraste@pr-stils.lv /www.pr-stils.lv

***

Par HansaMedia: HansaMedia ir producentu grupa, kas tirgū darbojas kopš 1998. gada. HansaMedia nodrošina TV raidījumu producēšanu, interneta mediju risinājumus, audiovizuālie noformējumu sagatavošanu, korporatīvo, publicistisko filmu, dokumentālo filmu, kā arī reklāmu uzņemšanu un adaptāciju. HansaMedia ir zvaigžņu un radošu profesionāļu komanda. Vairāk par HansaMedia skatiet www.hansamedia.lv

„Trešais tēva dēls” ir publisko bibliotēku attīstības projekts, kuru īsteno Kultūras ministrijas valsts aģentūra „Kultūras informācijas sistēmas”. Projektu līdzfinansē Bila un Melindas Geitsu fonds, Latvijas valsts un pašvaldības. Tā mērķis ir nodrošināt iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam bez maksas izmantot informācijas tehnoloģiju sniegtās iespējas – datortehniku un internetu, kā arī saņemt konsultācijas to lietošanā – jebkurā pašvaldību publiskajā bibliotēkā.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv