Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 4.septembris  


Cēsīs viesosies Labklājības ministrijas pārstāvji

Ceturtdien, 4.septembrī, Cēsis apmeklēs Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas departamenta pārstāvji, lai iepazītos ar pilotprojekta ''Personiskais asistents - palīgs ikdienā'' norises gaitu.

 

Kā ziņots iepriekš, pilotprojektu „Personiskais asistents - palīgs ikdienā" no šī gada 1.jūlija īsteno Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra" sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju un Invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons".

 

Pilotprojekta mērķis - veicināt personu ar smagiem funkcionāliem traucējumiem sociālos kontaktus mājās un ārpus mājas. Projekta laikā jau apmācīti 13 personiskie asistenti un personiskā asistenta pakalpojums tiek nodrošināts 18 cilvēkiem.

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv