Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2019.gada 12.novembris   Vārda dienu svin: Kaija, Kornēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 4.septembris  


Cēsu novada HIV/AIDS un atkarību profilakses kabinets – Jums ir iespēja tikt uzklausītam un risināt problēmas!

Atnāciet uz Cēsu novada HIV/AIDS un atkarību profilakses kabinetu, kur veselības speciāliste Dana Stālmane sniegs Jums nepieciešamo informāciju par HIV/AIDS un atkarības jautājumiem. Sarunās konsultante palīdzēs izvēlēties Jums atbilstošāko uzvedības modeli, lai nepakļautu sevi HIV/AIDS un atkarību  riskiem, kā arī sniegs Jums morālu un informatīvu atbalstu.

Sākot no septembra aicinām Jūs veikt bezmaksas HIV, vīrushepatītu B, C un sifilisa eksprestestus. Atcerieties, ka tikai asins analīze var droši noteikt vai esiet inficējies!

HIV/AIDS un atkarību profilakses kabinetā ir iespējams veikt arī šļirču un adatu maiņu,  saņemt bezmaksas prezervatīvus, kā arī informāciju par ārstēšanās un rehabilitācijas iespējām.

Cēsu novada HIV/AIDS un atkarību profilakses kabinets atrodas Cēsīs, Bērzaines iela 16/18, 6. kabinets pagrabstāvā. Kabineta darba laiks pirmdienās no 14:00 – 18:00. Iespējama iepriekšēja pieteikšanās pa telefonu 28393857.

Cēsu novada HIV/AIDS un atkarību profilakses kabineta veselības speciālista pakalpojumi tiek nodrošināti pateicoties Eiropas Sociālā Fonda finansētam projektam “Ģimeņu stiprināšanas programmas izstrāde un ieviešana Cēsu novadā”. Projektu ciešā sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības aģentūru “Sociālais dienests” ir izveidojusi un vada Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija.

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada HIV/AIDS un atkarību

profilakses kabineta veselības speciāliste

Dana Stālmane

Tel. 28393857

dana.stalmane@sosbca.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv