Top.LV

Latvijas Reitingi

2008.gada 4.oktobris

Stalbē uzvara - "CelTik/Lekrings" uzvar "Pārgauju"

Sestdien CelTik/Lekrings vārtiem un noraidījumiem bagātā spēlē Stalbē ar 10:7 pārspēja 'Pārgauju', izcīnot ceturto uzvaru Latvijas 16. čempionātā.

Neveiksmīgo spēles sākumu (0:1 jau 2. minūtē) cēsniekiem izdodas pārvarēt, un pirmajā periodā 5 reizes spēlējot mazākumā izdodas gūst 6 vārtus, ielaižot tikai divus. Otrajā periodā vairs tik labi nesokas - tikai pusminūti līdz spēles beigām izdodas gūt otros vārtus un periodu noslēgt ar neizšķirtu - 2:2. Trešās trešdaļas sākumā divi iemestie (arī vieni ielaistie) pusminūtes laikā ir viss pozitīvais viesu veikums. Perioda vidū 'Pārgaujas' spēlētāji par 2 vārtiem sadeldē rezultāta starpību, bet uz kautko vairāk nav spējīgi. Ar 10:7 ceturto uzvaru sezonā izcīna 'CelTik/Lekrings'.

Cēsniekiem pa diviem vārtiem guva Ģirts Laugalis, Jānis Belasovs un Mārtiņš Rajeckis. Pa vieniem Jānim Freivaldam, Andrim Malkavam, Tomam Rīsmanim un Gintam Bērtulim.
Andra Malkava kontā arī 3 rezultatīvas piespēles.