Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.oktobris  


Jaunieti! Piedalies stopēšanas stafetē Rīga-Cēsis!

Aktīvi, azartiski un patriotiski noskaņoti Cēsu jaunieši, kas šobrīd studē vai strādā Rīgā un šajā nedēļas nogalē plāno doties uz Cēsīm, aicināti piektdien, 8.oktobrī piedalīties aizraujošā pasākumā – stopēšanas piedzīvojumu stafetē “RĪGA – CĒSIS”, uz kuru aicina projekta Keep our brains at home 2 jaunieši.

Stafete plānota kā aizraujoša orientēšanās, izmantojot stopēšanu, fotografēšanu un māku atminēt sagatavotos pārbaudījumus pa ceļam uz mājām. Tā notiks piektdien, 8.oktobrī, no plkst. 15:00 līdz 20:00 ar startu Rīgā, Juglā un finišu Cēsu centrā, taču katrai komandai pēc pieteikšanās tiks paziņots savs starta laiks, lai “uz trases” neveidojas drūzmēšanās. Pa ceļam uz Cēsīm un pašā pilsētā tā dalībniekiem būs jāiziet īpaši kontrolpunkti, kuros jāveic gan intelektuāli uzdevumi, gan pārbaudījumi uz veiklību. Tā būs iespēja lieliski pavadīt laiku, iepazīt jaunus cilvēkus un uzzināt kaut ko jaunu, kas ļaus izbaudīt ceļu mājup uz Cēsīm!

Lai pilnvērtīgi piedalītos stafetē, nepieciešama komanda ne vairāk 2-3 cilvēku sastāvā, fotoaparāts, stopētāju atribūti (plakāti, karogi vai tml.) un labs garastāvoklis. Savu komandu, norādot tās nosaukumu, sastāvu un kontakttālruni, var pieteikt pa e-pastu: cesinieku.klubs@cesis.lv līdz ceturtdienai, 7.oktobrim. Lai stafetes norise būtu kvalitatīva, komandu skaits būs ierobežots! Uzvaru, pirmkārt, noteiks pareizi izpildīti uzdevumi maršrutā, un tikai, otrkārt, laiks, kurā tas tiek paveikts, tāpēc – ātrums nebūs izšķirošais!

Par balvām un uzmundrinājumiem rūpējas mūsu draugi – Cēsu novada pašvaldība, AS Cēsu alus, SEB banka, SIA Citrus Solutions, Uzziņu dienests 1188 un Cafe Popular. Stafetes galvenie laureāti tiks laipni lūgti uz projekta Keep our brains at home 2 noslēguma pasākumu, kas nākamajā dienā, 9.oktobrī, notiek atpūtas kompleksā Rakši, lai saņemtu pateicības veltes un dalītos savos iespaidos par piedzīvoto stafetes laikā.

PIESAKIES!

Jautājumu gadījumā raksti: cesinieku.klubs@cesis.lv vai zvani 29480968!

Par projektu

Projekta Keep our brains at home 2 mērķis ir aktualizēt jauniešu intelektuālā potenciāla aizplūšanu no mazpilsētām un rosināt diskusiju par izglītības, nodarbinātības un migrācijas jautājumiem, kas saistīti ar šo tendenci Cēsu pilsētā, novadā un Vidzemes reģionā, pēc iespējas arī valsts līmenī. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalsta programmas “Jaunatne darbībā” ietvaros. Projekta autors ir biedrība Cēsinieku klubs – domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv