Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 4.oktobris  


14.oktobrī Latvijas Leļļu teātra JAUNĀ IZRĀDE „Rrrumpel...Rrrūķis”

CATA Kultūras namā 14. oktobrī plkst. 18:00 Latvijas Leļļu teātra JAUNĀ IZRĀDE ”Rrrumpel-Rrrūķis”.

 

„Ja dzīvi varētu salīdzināt ar pavedienu, tad cilvēka mūžs būtu kamols, kurā ieritināts tā liktenis. Metaforiskā valoda ir izrādes esence. Visi personāži, ainavas un īpaši darbība ir „saistīta” redzamiem un neredzamiem pavedieniem, kurus šķetinot, aktieri atklāj dzirnavnieka meitas un pārējo izrādes varoņu stāstus,” saka „Rrrumpel...Rrrūķa" bulgāru izcelsmes spāņu režisors Plamens Dipčikovs.


Izrāde paredzēta pirmskolas un skolas vecuma bērniem no 6 gadu vecuma. Mazie skatītāji, sekojot spraigajam sižetam, aicināti pārdomāt svarīgus dzīves jautājumus. Kāda ir maksa par bagātību? Ko sniegt pretim nabadzībai? Kā attaisnot citu viestās cerības un izpildīt solījumus? Skaistā dzirnavnieka meita  nonāk bezcerīgā situācijā, kad sava tēva neuzmanīgo vārdu dēļ nokļūst karaļpilī, kur tai jāveic neiespējams uzdevums. Negaidot uzrodas noslēpumains rūķītis, palīdzot atrisināt visas problēmas. Bet kāda būs maksa, ļaujot svešām rokām ritināt savas dzīves pavedienu?

 

Režisors Plamens Dipčikovs
Mākslinieks Ani Petrova
Mākslinieka asistents Anita Znutiņa-Šēve
No krievu valodas tulkojusi Vija Blūzma

Lomās: Dace Vītola un Miķelis Žideļūns

Biļetes cena: 2 Ls

( jāiegādājas katram neatkarīgi no vecuma)

Biļešu iegāde: A.S CATA, Poruka ielā 8

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv