Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 4.oktobris  


Cēsu novada Jauniešu domei jauna priekšsēdētāja

Š.g. 3.oktobrī notika pirmā Jauniešu domes sēde jaunā sastāvā - ar jaunajiem biedriem.

 

Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētāja divus gadus bija Terēze Elpere no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas. Paldies Terēzei par aktīvo un pašaizliedzīgo darbu, vadot Jauniešu domi, un novēlam veiksmi un izturību studiju gaitās.

 

Uz priekšsēdētāja amatu kandidēja trīs jaunieši – Cēsu 2.vidusskolas pārstāvis Edgars Lasmanis un Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāves Laura Elīna Egle un Elīna Baltskara. Ar vienas balss pārsvaru par Jauniešu domes priekšsēdētāju tika ievēlēta Elīna Baltskara, bet par viņas vietnieci – Laura Elīna Egle.

 

Jauniešu domes sēdes notiek Raunas ielā 4, Jauniešu mājā trešdienās plkst. 17.00. Jauniešu domē ir gaidīti ne tikai tās oficiālie skolu pārstāvji, bet ikviens, kurš grib būt aktīvs jaunietis Cēsu novadā.

Uz tikšanos!

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu Bērnu un jauniešu centra

Jaunatnes lietu speciāliste

Iveta JermolājevaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv