Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 4.novembris  


Jūrmalā zaudējums. Pēc pārliecinošu uzvaru sērija neveiksmi LBL mačos piedzīvoja „Cēsis/ Remarks” vienība

 

   Pēc pārliecinošu uzvaru sērija neveiksmi LBL mačos piedzīvoja „Cēsis/ Remarks” vienība. Vakar 3.novebrī izbraukumā mūsējie ar rezultātu 80 : 90 piekāpās „I.O.S./Jūrmala”.

   Neveiksmīgs cēsniekiem bija spēles sākums un pēc trim pirmajām ceturtdaļām mājinieku pārsvars bija 22 punkti. Pēdējā ceturtdaļā iniciatīvu pārņēma „Cēsis/Remarks” taču atspēlēt tik lielu punktu deficītu neizdevās. Rezultatīvākie mūsu vienībā bija Ivo Pūce – 17 punkti un Andris Umbraško 16 punkti un 9 izcīnītas bumbas.

   Rītdien 5.novembrī pilsētas sporta kompleksā „Cēsis/Remarks” tiksies ar „Falco/Ķeizarmežs”.  Savukārt svētdien 6.novembrī sporta kompleksā notiks augstākās līgas spēle florbolā „Cēsis/Lekrings” tiksies ar „Bauskas klēti”.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv