Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.novembris  


22.novembrī Cēsīs Atis Auzāns un Daugavpils oranžais koris

Cēsu Kultūras centrs piedāvā, 22.novembrī plkst.13.00 Cēsu 2. pamatskolā (Gaujas iela 45) Atis Auzāns un Daugavpils oranžais koris ar jauno koncertprogrammu „Atver acis”.

 

Oktobra beigās pērnā gada TV3 šova "Koru kari" laureāti - Atis Auzāns un viņa vadītais Daugavpils Oranžais koris - sāks savas jaunās programmas "Atver acis" koncertturneju pa Latviju, informē kora menedžeris Jānis Auzāns.

Jaunajā programmā "Atver acis" iekļautas četras jaunas Ata Auzāna dziesmas, arī singls "Atver acis", kas jau tuvākajā laikā sāk skanēt radiostacijās, gan skaņdarbi latviešu valodā (piemēram, Raimonda Paula dziesma "Undīne"), kā arī dziesmas krievu un angļu valodā (grupas "Queen" skaņdarbs "Show Must Go On", arī viena dziesma no Stinga repertuāra).

 

Tāpat kā iepriekš, koncertos īpaša uzmanība tiks pievērsta skaņas un gaismas kvalitātei un izpildījuma līmenim, tādēļ uz katru koncertu koris dosies ar kvalitatīvu skaņas un gaismas aparatūru, kas ļauj katru koncertu padarīt dzīvu un patiesu, dodot skatītājiem šobrīd tik ļoti nepieciešamo pozitīvās enerģijas lādiņu. Jaunajā programmā tiks parādīti ne tikai kora dalībnieku vokālie, bet arī dažādu mūzikas instrumentu spēlēšanas talanti. Jaunajā sezonā koris uzstāsies ar pavadošo mūziķu sastāvu.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā Cēsu Kultūras centra kasē un pirms pasākuma – pasākuma norises vietā. Biļetes cena: Ls 3, - ;4, -

Kases darba laiks: otrdiena un piektdiena 16.00 – 18.00 un trešdiena 12.00 – 14.00

 

Sabiedriskā transporta satiksme uz pasākuma norises vietu skatīt šeit.(sadaļā PAR MUMS)

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv