Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.novembris  


Cēsinieku kluba biedri dosies vizītēs uz Cēsu pilsētas un tuvējo novadu skolām

Biedrības Cēsinieku klubs biedri un citi bijušie cēsnieki – Rolands Tjarve, Ieva Riekstiņa, Māris Pūris, Liene Ozolkāja, Ritums Ivanovs un Artis Eglītis – novembrī un decembrī apmeklēs Cēsu pilsētas, Pārgaujas novada un Vecpiebalgas novada skolas, lai katrs novadītu vienu mācību stundu par tēmu, kas var būt noderīga jauniešu tālākās izglītības vai karjeras veidošanā. Šādu tradīciju Cēsinieku klubs pirmo reizi uzsāka pirms sešiem gadiem.

 

Piektdien, 6.novembrī uz mācību stundu plkst. 10:40 Pārgaujas novada Stalbes vidusskolā viesosies Cēsinieku kluba valdes priekšsēdētājs un LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas lektors Rolands Tjarve ar vieslekciju pēdējo klašu skolēniem: „Efektīva personiskās komunikācijas un mediju izmantošana savas karjeras attīstībā”, kurā pastāstīs, kā savas profesionālās attīstības labā efektīvi un mērķtiecīgi izmantot kontaktus, jaunos medijus un saziņu ar domubiedriem.

 

Tajā pašā dienā – 6.novembrī Cēsu 2.vidusskolas mācību stundā, kas sākas plkst. 12:10, divu 12.klašu auditorijā ar vieslekciju „Jaunietis darba tirgū” viesosies Cēsinieku kluba biedre un personāla atlases kompānijas ARIKO ReServ konsultante Ieva Riekstiņa, kura topošos skolas absolventus iepazīstinās ar šī brīža situāciju darba tirgū, pieprasītākajām profesijām un kompetencēm no darba devēja viedokļa, sīkāk skaidrojot, kā meklēt darbu jaunietim un celt savu profesionālo konkurētspēju jau studiju laikā.

 

Otrdien, 10.novembrī, no plkst. 10:00 līdz 11:00 Cēsu sanatorijas internātpamatskolā viesosies bijušais cēsnieks, aktieris un stepa deju skolas Top Tap Company vadītājs Māris Pūris, kurš ar jauniešiem runās par savu karjeru, saistību ar Cēsīm un dejotprasmes sniegtajām iespējām gan profesionālajā karjerā, gan kā brīvā laika pavadīšanas nodarbi, drosmīgākajiem pamācot stepa dejas soļus.  

 

Piektdien, 13.novembrī uz mācību stundu plkst. 12:10 divām 12.klasēm Cēsu 2.vidusskolā viesosies bijusī cēsniece Liene Ozolkāja, kas strādā kā reģionālā konsultante starptautiskajā uzņēmumā Pedersen&Partners, kas nodarbojas ar augstākā līmeņa vadības personāla atlasi. Lekcijā „Jaunietis darba tirgū” L.Ozolkāja ilustrēs, ko darba devējs sagaida no jaunpienācēja darba tirgū, kādas profesijas un kompetences šobrīd ir pieprasītas un kā turpināt savu izglītošanos, lai jaunietis jau studiju laikā būtu interesants darba devējam.

 

Piektdien, 20.novembrī plkst. 12:40 Vecpiebalgas novada Taurenes pamatskolas „raibajā stundā”, kurā piedalās visi skolas audzēkņi, viesosies Cēsinieku kluba biedrs un mākslinieks Ritums Ivanovs, kurš jauniešiem pastāstīs par savām radošajām gaitām Latvijā un ārpus tās, ilustrējot mākslinieka karjeru Latvijā. Atkarībā no jauniešu vēlmēm, „raibajā stundā” būs iespēja ņemt rokās arī otas un pašiem praktiski darboties, veidojot kopīgu mākslas darbu mākslinieka vadībā.

 

Cēsinieku kluba biedru vizītes šogad noslēgs vieslekcija par tēmu „Baznīcas loma mūsdienu sabiedrībā”, kuru adventes laikā - 7.decembrī, plkst. 9:00 Pārgaujas novada Stalbes vidusskolā novadīs kluba biedrs un Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Virsvaldes sekretārs Artis Eglītis. Viņš ar jauniešiem runās par to, kā kristīgās pasaules tradīcijas iekļaujas mūsdienu straujajā dzīves ritmā un atbildēs uz skolēnu jautājumiem.   

 

Līdz šim jau ir notikušas deviņas Cēsinieku kluba biedru vizītes Cēsu un tās apkārtnes skolās, kurās viesojušies iepriekš minētie Cēsinieku kluba biedri, kā arī Kaspars Ivanovs, Una Ulme-Sila, Druvis Mūrmanis, Laila Anna Kaca un Gintars Kavacis.

 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Cēsinieku kluba darbību atbalsta Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Zane Siksnāne

Cēsinieku kluba projektu vadītāja

E-pasts: cesinieku.klubs@cesis.lv

Tālrunis: 29480968Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv