Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.novembris  


Cēsniekiem iespēja saņemt bezmaksas juridisko konsultāciju

Līdz 5.novembrim cilvēkiem ir iespēja pieteikties bezmaksas juridiskai konsultācijai par darba tiesību jautājumiem, ko nākamās nedēļas laikā varēs saņemt zvērinātu advokātu birojā „Eversheds Bitāns”. Šīs akcijas mērķis ir atbalstīt tos, kuriem ir nepieciešama jurista palīdzība dažādos ar darba tiesībām saistītos jautājumos, bet ierobežotu finanšu resursu dēļ cilvēki to nevar atļauties. Palīdzību varēs saņemt gan klātienē, gan pa tālruni.

 

Konsultāciju būs iespēja saņemt no 9. līdz 13.novembrim, galvenokārt klātienē tiekoties ar kādu no juristiem Eversheds Bitāns birojā. Izņēmuma gadījumos Eversheds Bitāns juristi sniegs konsultācijas arī telefoniski, tādējādi sniedzot iespēju saņemt padomu arī ārpus Rīgas dzīvojošajiem. Pieteikties bezmaksas juridiskajai konsultācijai darba tiesību jomā iespējams līdz 5.novembrim, zvanot uz Eversheds Bitāns biroju pa tālruni 67280102.

 

Eversheds Bitāns vadošais partneris Agris Bitāns atzīst, ka šajos laikos sociālā atbildība ir īpaši nozīmīga, un ir jārod iespēj palīdzēt cilvēkiem, kam klājas grūtāk.

„Ideja par juridisku konsultāciju sniegšanu darba tiesību jautājumos personām, kuras nevar atļauties par to samaksāt, radās, novērojot situāciju valstī, kā arī atbalstot Eversheds International sociālās atbildības politiku. Mēs ceram, ka mūsu iniciatīva ļaus vismaz dažiem cilvēkiem atrisināt radušās problēmas šajā jomā”, uzsver Agris Bitāns.

 

Šīs akcijas ietvaros konsultācijas tiks sniegtas dažādos ar darba tiesībām saistītos jautājumos, piemēram, par darba tiesisko attiecību izbeigšanas tiesiskumu, grozījumu veikšanu darba līgumā, tostarp darba algas samazināšanu, nevienlīdzīgu attieksmi un citiem.

 

Konsultācijas darba tiesību jautājumos sniegs divi Eversheds Bitāns juristi: zvērināts advokāts Māris Logins, kas ir biroja darba tiesību prakses grupas vadītājs un grāmatas „Employment Law in Europe” (latviešu valodā – Darba tiesības Eiropā) līdzautors, un juriste Elīna Umbraško, kura pieredzi darba tiesību jomā guvusi darbā Eversheds Bitāns birojā, kā arī Latvijas Republikas Labklājības ministrijas Darba departamentā. Kopumā juridiskas konsultācijas būs iespējams saņemt apmēram 50 cilvēkiem.

 

Pro bono darba nedēļa ir otrā akcija šogad, kas norisināsies visos 47 Eversheds International birojos 29 valstīs. Šī gada 5.jūnijā Eversheds International advokātu biroji „Give and Gain” dienas ietvaros organizēja pasākumus ar mērķi palīdzēt bērniem un jauniešiem atklāt sevī talantus un iedrošinot viņus tiekties pēc lieliem dzīves mērķiem. Zvērinātu advokātu biroja „Eversheds Bitāns” komanda šajā dienā devās uz Valmieru, kur organizēja „Lasīšanas pēcpusdienu” SOS Bērnu ciemata bērniem.

 

Lai saņemtu sīkāku informāciju par zvērinātu advokātu biroja Eversheds Bitāns rīkoto Pro bono darba nedēļas akciju, apmeklējiet mājas lapu: http://www.evershedsbitans.com/lat/jaunumi/jaunumi/-bezmaksas-konsultacijas-darba-tiesibu-jautajumos vai zvaniet: 67280102.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Laura Grigorjeva

ZAB „Eversheds Bitāns”

Mārketinga un administratīvā vadītāja

 

Telefons: 67280102

E-pasts: laura.grigorjeva@evershedsbitans.com

Web: http://evershedsbitans.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv