Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.decembris  


Cēsīs NBS Instruktoru skolā noslēdzās kājnieku kursi

4.decembrī Cēsīs, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā noslēdzās „Kājnieku nodaļas komandiera” un ``Kājnieku vada seržanta`` kursi, kuros apmācības pabeidza 19 dažādu NBS vienību karavīri.

„Kājnieku nodaļas komandiera” un ``Kājnieku vada seržanta`` kursi ilga astoņas nedēļas un tā mērķis ir sniegt kursantiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai viņi spētu patstāvīgi komandēt un apmācīt kājnieku vienības personālu vada sastāvā dažādu kaujas un mācību uzdevumu izpildes laikā.

Šim kursam atvēlētā laika lielāko daļu karavīri vingrinājās lauka apstākļos Cēsu, Priekuļu un Pārgaujas novados un Ādažu un Galgauskas poligonos, apgūstot kaujas procedūras, taktikas elementus, kā arī lauka nodarbību vadīšanas prasmes.

NBS Instruktoru skolas vadība izsaka pateicību Cēsu, Priekuļu, Pārgaujas un Gulbenes novadu iedzīvotājiem un pašvaldībām par izpratni un sniegto atbalstu apmācību procesa nodrošināšanā.

 

 

Informāciju sagatavojis

NBS Instruktoru skolas

Mācību un plānošanas daļas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

Tālrunis: 64101437, e-pasts: Guntis.Karlsbergs@mil.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv