Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.decembris  


10.decembrī Cēsīs seminārs par jauna biznesa uzsākšanu un attīstīšanu

Kā uzsākt un veiksmīgi attīstīt pašam savu biznesu

Kur un kā rodas jaunas biznesa idejas?

Ar ko sākt un kas jādara lai savu unikālo ideju realizētu dzīvē?

Kur ņemt naudu, darbiniekus un klientus? Kā labāk iztērēt nopelnīto?

Atbildes uz šiem un citiem Jūsu jautājumiem par sava biznesa uzsākšanu un attīstīšanu kārtējā Biznesa inkubatora Magnus uzņēmējdarbības seminārā sniegs trīs praktiķi – trīs pieredzējuši, veiksmīgi uzņēmēji  Gundars Dilba, Normunds Apinis un Andris Valerts

Ceturdien, 10.decembrī pulksten 11:00 Biznesa inkubatorā Magnus Pļavas ielā 3a notiks seminārs par uzņēmējdarbības uzsākšanu un veiksmīgu attīstīšanu.

Pirmā daļa no 11:00 līdz 13:00 - savā pieredzē dalīsies un uz Jūsu jautājumiem atbildēs trīs uzņēmēji

Otrā daļa no 14:00 līdz 15:30 - savas biznesa idejas prezentēs Biznesa Inkubatora Magnus uzņēmumi

Gundars Dilba par uzņēmēju kļuva vēl tālajos „kooperatīvu” laikos iepriekšējā gadsimta 90-tajos gados. Kopš tiem laikiem Gundars ir bijis vadītājs, līdzīpašnieks un dibinātājs vairākos ar sadzīves pakalpojumu sniegšanu (Gaiļezers Plus, LAPA), celtniecību, ceļu būvi (Roadex), sabiedrisko ēdināšanu (Lendora), nekustamo īpašumu apsaimniekošanu (Cēsu klēts) un projektēšanu saistītos uzņēmumos.

 

Gundars pastāstīs par savu pieredzi un gūtajām atziņām pārveidojot bankrotējušu ķīmisko tīrītavu par vienu no apģērbu tīrīšanas un veļas mazgāšanas tirgus līderiem Latvijā – Lindo grupu.

 

 

Normunds Apinis ir strādājis par direktoru vairākos pārtikas pārstrādes uzņēmumos (Berģu Bulls, Druvas pārtika) un celtniecības firmās (Excelsio grupa), izveidojis un vadījis grāmatu izdevniecību, nekustamo īpašumu apsaimniekošanas uzņēmumu (Māju serviss), konsultāciju un apmācību kompāniju (Direktoru skola), kā arī daudzus citus.

 

Normunds pastāstīs par grūtībām un gandarījumu, kas rodas izveidojot jaunu uzņēmumu.

 

 

Andris Valerts ir „jaunās paaudzes” uzņēmējs ar labu izglītību un ievērojamu praktisko pieredzi pārdošanā (Coca-cola, Kellogg`s Latvia), kā arī zināšanām un pieredzi pārtikas pārstrādes uzņēmumu vadīšanā (Druvas pārtika, Baltic Frozen Food Group).

 

Andris pastāstīs par pilnīgi jaunas konditorejas kompānijas SIA Polis&Valerts veiksmīgo izveidošanu. Par biznesa idejas attīstīšanu, sadarbību ar bankām, darbinieku meklēšanu, motivēšanu un citām praktiskām lietām.

 

 

Pieteikt savu dalību seminārā var zvanot Ilzei Rubenei 2863 7534 vai rakstot ilze@magnus.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv