Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 5.janvāris  


Tikai Cēsu Tūrisma informācijas centrā var iegādāties „Cēsu alus” suvenīrus

Cēsis, 05.01.06.

 

 

 

 

No šā gada 4. janvāra tikai Cēsu Tūrisma informācijas (TIC) centrā ikviens interesents var iegādāties a/s „Cēsu alus” suvenīrus – alus kausus, T-kreklus, atslēgu piekariņus, atstarotājus, pildspalvas un citus priekšmetus ar uzņēmuma logo.

 

Pagājušā gada novembrī pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs” (VVTC) noslēdza sadarbības līgumu ar a/s „Cēsu alus” par uzņēmuma suvenīru izplatīšanu Cēsu TIC. Tā kā „Cēsu alus” ir viens no vadošajiem Cēsu pilsētas uzņēmumiem, kura vārds ir plaši pazīstams kā Latvijā, tā ārvalstīs, tūristi jau vairākkārt bija izrādījuši interesi iegādāties tieši ar uzņēmumu saistītus suvenīrus.

 

Jāatzīmē, ka VVTC aizvadītā gada rudenī uzsāka aktīvu darbu pie Cēsu pilsētas suvenīru politikas īstenošanas, kuras ietvaros līdz tūrisma sezonas sākumam paredzēts ievērojami attīstīt suvenīru piedāvājumu, kā arī TIC telpas vairāk pielāgot suvenīru tirdzniecībai. Jāpiebilst, ka TIC ir viena no nedaudzajām vietām Cēsīs, kas piedāvā dažādus ar pilsētu saistītus suvenīrus, tajā skaitā pilsētas galveno simbolu - lukturīti.   

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 41 27755Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv