Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 5.janvāris  


Cēsu Izstāžu namā sākas koncertsezona

Cēsis, 05.01.06.

 

 

 

 

Cēsu Izstāžu namā sākas koncertsezona

 

10. janvārī plkst. 19.00 Izstāžu namā pēc tā rekonstrukcijas notiks pirmais koncerts, kurā muzicēs Latvijas Mūzikas akadēmijas orķestris „Sinfonia Concertante” diriģenta Andra Vecumnieka vadībā.  

 

Koncertā uzstāsies arī Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistares Diāna Ozoliņa un Lolita Lilje. Šī čellu dueta spēle ir atzīta kā augsti profesionāla, dzīvīga un žirgta.  Koncertprogrammā skanēs mūzika diviem čelliem - F. Kuperēns „Koncerts”, G. Pelēcis „Tikšanās un šķiršanās” (pirmatskaņojums) un Ž. Ofenbahs „Lielais duets”. Savukārt koncerta otrajā daļā apmeklētāji varēs baudīt mūziku diviem čelliem un orķestrim - A.Vivaldi „Koncerts diviem čelliem un orķestrim” un I. Stravinskis „Itāļu svīta”.

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 41 27755Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv