Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 5.janvāris  


Cēsīs atklās jau otro zemo cenu veikalu "Supernetto"


2006.gada 5.janvāris.

Informāciju sagatavoja Inta Krasovska, "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rīt, 6.janvārī Cēsīs tiks atklāts jauns zemo cenu veikals Supernetto, kas cēsiniekiem nodrošinās 15 darba vietas. Tas atradīsies Raiņa ielā 26/28 un būs jau otrais Supernetto šajā pilsētā. Līdz ar šī veikala atklāšanu Latvijā darbosies jau 38 zemo cenu veikali Supernetto.

Supernetto vadītāja Inita Drozde ir patiesi gandarīta par jaunā veikala atklāšanu: "Priecājos, ka Cēsīs durvis vērs jau otrais zemo cenu veikals Supernetto, kas gan cēsiniekiem, gan lauku iedzīvotājiem piedāvās iespēju iegādāties augstas kvalitātes pārtikas un nepārtikas produktus (aptuveni 1200 vienības) par viszemākajām cenām. Lieliski, ka abi Cēsu Supernetto veikali atrodas katrs savā pilsētas pusē. Līdz ar to tie ērti sasniedzami visiem pilsētniekiem. Turklāt mūsu veikals atrodas ļoti labā vietā – netālu no stacijas – tādēļ tas būs pa ceļam arī Cēsu rajona iedzīvotājiem ."

Pirmais Supernetto veikals Latvijā tika atvērts 2002.gada jūnijā, Rīgā. Pašlaik zemo cenu veikali Supernetto ir ne vien Rīgā, bet arī Siguldā, Liepājā, Tukumā, Valmierā, Bauskā, Dobelē, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī un Cēsīs.

Pirmais zemo cenu veikals Supernetto Cēsīs tika atklāts 2005. gada februārī. Tas atrodas Bērzaines ielā 2a.

Kompānijai Rimi Latvia pieder trīs formātu veikalu tīkli: zemo cenu veikali Supernetto, Rimi hipermārketi un Rimi lielveikali.

Papildus informācija: Inta Krasovska, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja, tālrunis: 7045431, e-pasts: pr@rimibaltic.com
 

Preses relīze LETA  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv