Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.janvāris  


Ziemas dārzs Cēsu izstāžu namā!

Šajās ziemīgajās dienās, no 6.janvāra aicinām uz Cēsīm, lai izbaudītu izcilu meistaru radīto balto noskaņu un zaļo augu kontrastu Ziemas dārzā Cēsu izstāžu namā.

Izstāde ''Ziemas dārzs'' ir veltījums ziemai, kas šogad atnākusi tik mirdzoša un gleznieciska, un māksliniekiem, kuri radījuši baltus un gaiši gleznotus darbus, stikla mākslas veidojumus un neparastus dizaina priekšmetus.

Savu radošo devumu rāda mākslas akadēmijas profesors, ''baltās'' glezniecības meistars Imants Vecozols un viņa bijušās studentes - mākslinieces Linda Stepīte un Vita Merca. Ziemīgā Venēcija un Berlīne atspoguļojas Mākslas akadēmijas rektora Alekseja Naumova darbos. Apmeklētājus priecēs arī izcilais dabas gleznotājs Jāzeps Pīgoznis, ainavists no Liezēres  Valērijs Baida un cēsniece Laila Balode.

Nozīmīga daļa ekspozīcijā veltīta Pētera Rozenberga akvareļiem. Stikla mākslu rāda Artis Nīmanis un Inita Emane, izstādē  čalos Gunāra Platpīra strūklaka.

No bagātā Cēsu muzeja krājuma rādīsim pagājušā gadsimtā radītos darbus, kurus plašāka publika nav redzējusi

Pateicoties zemnieku saimniecībai „Kliģēni”, izstādi papildina krāšņi augi, radot  aizgājušos laikos muižās esošo  ziemas dārzu harmonisko gaisotni, kur augu ziemu  zaļoja augi, dziedāja putni un čaloja ūdens.

 

Izstāde būs apskatāma līdz 14.februārim.Ieva Malceniece

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs

Tālr. 64121815,mob. tālr. 26542116

E-pasts: ieva.malceniece@cesis.lv 

www.vvtc.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv