Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.janvāris  


21.janvārī V.Vētras koncerts "Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt"

Varis Vētra koncertēs Cēsīs!

Režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra ar koncertu Cēsu 2.pamatskolas telpās (Gaujas ielā 45) šī gada 21.janvārī plkst.19:00 uzsāk sava pirmā dziesmu albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” prezentācijas tūri visā Latvijā.

Savu pirmo dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt...” CD formātā Varis Vētra plašākai publikai prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” 25 gadu jubilejas ietvaros.

„BILŽU” koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” Lielajā Ģildē lielu atzinību izpelnījās dziesmas no šī albuma, kā arī Vara Vētras dzejas lasījumi. Koncertu apmeklēja un jauno albumu atzinīgi novērtēja arī Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, kā arī daudzi diplomātisko misiju pārstāvji, Latvijā pazīstami mūziķi, žurnālisti un mākslinieki. Starp citu, Varis Vētra savu muzikālo karjeru ir uzsācis Rīgas 49.vidusskolā grupā „Mazie brāļi” kopā ar Valdi Zatleru un arhitektu Edgaru Treimani.

Dziesminieks Varis Vētra šobrīd Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks, jo viņa koncerti vienmēr ir ļoti mīļi un personiski, tajos vienmēr veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem. Interesantāko jautājumu uzdevējiem parasti sarūpētas arī balvas!

No „BILŽU” iepriekšējo koncertu pieredzes varu tikai teikt, ka autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan romantiskiem jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Koncerta rīkotāji un albuma izdevēji – „BILŽU BIROJS” – šobrīd turpina plānot Vara Vētras koncerttūri visā Latvijā 2011.gadā. Koncerttūres grafikā ir jau ietvertas vairāk kā 20 Latvijas pilsētas.

Priecājos, ka Cēsu kultūras darbinieki izrādījuši interesi par Vara Vētras koncerta rīkošanu Cēsīs! Un esmu pārliecināta, ka ar savu sirsnību un talantu viņš varēs iepriecināt arī Cēsu iedzīvotājus!

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv, Cēsīs – Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9).

Vairāk par Vara Vētras albumu un koncertiem – www.bildes.lv un „BILŽU BIROJĀ” (tālr.29282866, e-pasts: bildes@bildes.lv

Ar cieņu – 
Tija Auziņa
V.Vētras koncertu producente un albuma izdevēja, 
„BILŽU BIROJS” direktoreAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv