Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.janvāris  


Uzvarot konkursā, Latvijas ratiņbasketbola komanda saņems papildinājumu

Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācijas projekts uzvarēja Labiedarbi.lv decembra mēneša  konkursā ar 6054 balsu lielu sabiedrības atbalstu un ieguva finansējumu speciāli pielāgota sporta ratiņkrēsla iegādei.

Ratiņbasketbols ir populārākais komandu sporta veids cilvēkiem ar kustību traucējumiem visā pasaulē. Kopš 2004.gada ratiņbasketbolu spēlē arī Latvijā. Katru gadu tiek organizēts  Latvijas ratiņbasketbola čempionāts, kurā piedalās vietējās ratiņbasketbola komandas. Latvijai ir sava ratiņbasketbola izlase, kas vairākus gadus pārstāv mūsu valsti dažādos starptautiskos turnīros un Eiropas čempionātā C divīzijā. Līdz šim, lielākais sasniegums ir 3.vieta Eiropas čempionātā, kas tika organizēts 2009.gada jūlijā  Cēsīs, Latvijā.

Projekta pieteikumā cēsnieks Aigars Miklāvs rakstīja: „Jau tagad mūsu izlases puiši aktīvi gatavojās nākamā gada čempionātam, komandas mērķis ir iegūt 1.-2. vietu, lai jau 2012.gadā startētu Eiropas čempionātā "B" divīzijā, un tā soli pa solītim līdz Paralimpiskajām spēlēm. Ratiņbasketbols attīstās, arvien vairāk jaunu spēlētāju pievienojas komandām un mums ir nepieciešams papildināt "mūsu arsenālu".

Šis projekts 70 pieteikumu konkurencē iekļuva Labiedarbi.lv projektu konkursa otrajā kārtā, un sacentās ar 14 citiem projektiem par sabiedrības atbalstu projektam un finansiālu atbalstu tā īstenošanai. Decembra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds bija 9380 lati, šī projekta īstenošanai tiks piešķirti 2000 lati.

Plašāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

 

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Elīna Sprūde-Nesenberga

Labiedarbi.lv projekta asistente

Tālrunis: 66051666 vai

            28805384

E-pasts: Elina.Sprude-Nesenberga@labiedarbi.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv