Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 5.janvāris  


Izstādes Cēsu Izstāžu namā

No 5.janvāra līdz 26.janvārim Cēsu Izstāžu namā atvērtas Jaunā gada jaunās triju  autoru izstādes. 

Gleznotājas Lindas Stepītes personālizstāde ''Brīvdiena'' un rotu mākslinieku no Somijas- Nikolaja un Melitinas Balabin, un Latvijas rotu mākslinieces Annas Faniginas rotu kolekcijas.

L. Stepītes pēdējo divu gadu laikā tapušos darbos ir brīvība, gaisma, emocijas un harmonija. Tā ir glezniecība ar niansētu krāsu izjūtu.

Melitinas un Nikolajs Balabini savus darbus Latvijā izstāda pirmo reizi, darbos atspoguļojas pagātnes un tagadnes sajūtas, rotas veidotas kā ēnas un mirdzošas gaismas.

Annas Faniginas instalācijas ''Vējš'' pamatā ir piespraužu kolekcija. Tajā izmantotas seno laiku fotogrāfijas un veco rotu kopijas. Cilvēku, kuģu, baložu silueti, vecais un jaunais, dārgais un lētais - viss savijas skaistā un vienotā stāstā par dzīvi.

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv