Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 5.februāris  


Cēsīs sagatavos tirgus prasībām atbilstošus speciālistus

Cēsu pilsētas dome parakstījusi līgumu ar Izglītības un zinātnes ministriju par sadarbību reģionālā darba tirgus prasībām atbilstošu speciālistu sagatavošanu Cēsu 4. arodvidusskolā.

 

Līgums paredz veicināt Cēsu 4. arodvidusskolas iespējas piedāvāt apgūt mācību programmas tajās profesijās, kuru trūkums vērojams Cēsu pilsētā un rajonā. Kā viena no iespējamām jaunajām studiju programmām tiek minēta restauratora profesija.

 

Līguma ietvaros Cēsu pilsētas dome apņemas izstrādāt priekšlikumus, sniegt atzinumus un veikt citas darbības Cēsu 4. arodvidusskolas attīstības stratēģijas izstrādē, kā arī sniegt atbalstu ES struktūrfondu ar profesionālās izglītības saistīto projektu izstrādē un ieviešanā.

 

Savukārt Izglītības un zinātnes ministrija apņemas savas kompetences ietvaros izstrādāt normatīvo aktu projektus un veikt citas darbības ES struktūrfondu plānošanā un īstenošanā, kā arī noteiktajā kārtībā koordinēt Valsts investīciju līdzekļu plānošanu un apguvi Cēsu 4.arodvidusskolā.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv