Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 5.februāris  


Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra speciālisti pilnveido darbu ar jauniešiem

Rīt, 6.februārī Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra metodiķe Mārīte Mežale piedalīsies Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas rīkotajā darba seminārā "Jauniešu centru (jaunatnes iniciatīvu centru) darbība un attīstība", lai piedalītos sarunās par jauniešu centru darbības un tālākās attīstības iespējām.

 

Nedēļas nogalē Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra vienaudžu grupa tiekas ar asociācijas ,,Papardes Zieds” Jauniešu veselības un izglītības centra jauniešiem, lai pārrunātu kopīgi paveikto vienaudžu izglītotāju darbā, kā arī izstrādātu turpmākās sadarbības plānu ikdienas darbā un pasākumu, akciju organizēšanā. Tikšanās laikā paredzētas dažādas jautras aktivitātes, filmu skatīšanās.

 

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs Cēsīs darbojas jau vairāk nekā gadu. Centrs organizē dažādas apmācības, grupu un individuālos darbus ar jauniešiem, pedagogiem un citiem izglītības darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem,  lai sekmētu jauniešu izglītošanu, attīstību un veselīga dzīvesveida izvēli. Vairāk par centra darbību lasiet šeit.  

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv