Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.februāris  


Cēsnieki savējiem novēl veiksmīgus startus Vankūverā 

Cēsu novada domes priekšsēdētājs G.Šķenders Cēsu pašvaldības un iedzīvotāju vārdā novēlēja veiksmīgus startus Cēsu sporta skolas esošajiem un bijušajiem audzēkņiem, kuri dodas uz XXI Ziemas Olimpiskajā spēlēm Vankūverā. Novēlējumu uz oriģinālas kartiņas „Cēsu dvēsele” saņēma slēpotāja Anete Brice, biatlonistes Gerda Krūmiņa un Līga Glāzere, biatlonisti Edgars Piksons un Kaspars Dumbris, kā arī hokejists Mārtiņš Cipulis.

 

Cēsu olimpiešiem uz Vankūveru līdzi dosies arī Cēsu simbols – lukturītis, kas atgādinās par mājām un cēsnieku atbalstu.

 

Kopā ar Aneti Brici dosies arī viņas mamma un trenere Andžela Brice, kura pati piedalījusies trīs olimpiādēs gan kā slēpotāja, gan kā biatloniste - 1998.gadā Nagano, 2002.gadā Soltleiksitijā un  2006.gadā Turīnā.

 

Cēsu novada domes priekšsēdētājs G.Šķenders augsti vērtē sportistu sasniegumus un ar gandarījumu saka: „Esam lepni, ka Cēsu sporta skolā izauguši tik daudz olimpieši, kas nes Latvijas vārdu pasaulē! Novēlu sporta skolas audzēknei Anetei un skolas absolventiem Edgaram, Kasparam, Līgai un Gerdai ticību saviem spēkiem, veiksmi un labu slīdamību slēpošanas trasēs un snaipera precizitāti šautuvē! Mārtiņam Cipulim vēlu gludu ledu, mīkstus bortus un arī snaipera precizitāti!”

 

Vēlam sportistiem veiksmīgus startus un turam īkšķus!

 
Attēlā no kreisās Anete Brice un Andžela Brice.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv; www.cesis.lv  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv