Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 5.marts  


Cēsīs uzstāsies Endia - latviete, kas dziedājusi Dienvidāfrikā

Š.g.5.martā plkst.18.30 Cēsu Kultūras centrā ar brīnišķīgu balss skanējumu skatītājus uzrunās dziedātāja ENDIA koncertā „Sirds balsīs”.

 

Koncertā pie klavierēm būs komponists, mūziķis Aivars Kalējs. Klausītājus priecēs populāras latviešu dziesmas, klasiskā un garīgā mūzika.

Salacgrīvā dzimusī Endija Rezgale vairākus gadus bija pieprasīta dziedātāja Dienvidāfrikā, kur viņu mēdza salīdzināt ar Sarah Brightman un Sissel Kyrkjebo. Strādājusi muzikālā teātra filiālēs Keiptaunā un Durbanā, ir izdots albums "Klasika" ar 15 dziesmām.

Latvijā KGC Networks bija sagatavojuši koncertu ciklu, kurā Endia iepazīstināja ar savu balsi, Ave Sol koncertzālē dziedāja gan klasisko, gan garīgo mūziku, arī Āfrikas ritmus, ko izpildīja, tērpusies afrikāņu cilts zulu tērpā. Ir dziedājusi pasākumā „Sapņu fabrikā”, kopā ar Rīgas Doma zēnu kori un duetus ar Miervaldi Jenču.

Pirms gada Endia dziedāja Cēsīs 7. dienas Adventistu baznīcā, šobrīd Cēsu MRU telpās (Valdemāra ielā 13, Cēsis) dziedātājai ir atvērta neliela foto izstāde: ”Endia – Dienvidāfrikas motīvs”.

„Par Endijas gaitām un dzīvi Dienvidāfrikā varētu sarakstīt romānu,” raksta prese, „ ... lai Endijai veicas, jo viņai tiešām ir kolosāla balss! Jauna saule parādījusies Latvijas debesīs”, komentāros pēc koncertiem raksta klausītāji.

Informācija par dziedātāju www.endia.lv

Biļetes varēs iegādāties Cēsu Kultūras centra kasē, biļetes cena : Ls 5, - (biļešu iepriekšpārdošana no 23. februāra Cēsu Kultūras centra kasē)

 

Informācija sagatavoja :

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv