Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.marts  


Biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” visā Latvijā no 5.-16.martam organizē akciju „Ienāc uz tēju”.

Kāda ir normāla sabiedrība - ideālu cilvēku kopiena vai bagātība dažādībā?

Lai justos droši, kādi atbalsta pakalpojumi ir nepieciešami Jums, Jūsu bērniem un vecākiem Cēsīs, Cēsu  novadā un Vidzemē?

Ar ko atšķiras atbalsts no aprūpes?

Kāpēc tumsā gribas ieslēgt gaismu?

 

Šie un citi jautājumi ir tie, uz kuriem aicinām Jūs meklēt atbildes kopā ar mums. Mēs – tie esam iniciatīvas bagāti cilvēki, kuriem rūp, mēs – tie esam daļa no biedrības „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”, mēs – tie esam cēsnieki, tātad daļa no Jums.

 

Biedrība „Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” visā Latvijā no 5.-16.martam organizē akciju „Ienāc uz tēju”. Šajā laikā Cēsīs kafejnīcā „Jumis” L. Katrīnas ielā 2 darbosies „filozofu kafejnīca „Normāla sabiedrība””

Par akcijas norises dienu Cēsīs esam izvēlējušies 11.martu. Ceturtdien, 11.martā Jums ērtā laikā no pulksten 16:00 līdz 19:00 gaidīsim Jūs Cēsīs, Rožu laukumā, lai iedegtu līdzi paņemtu sveci – liesmu par neatkarīgu dzīvi iekļaujošā un atbalstošā sabiedrībā.

 

Tajā pašā laikā arī  aicinām ienākt uz tēju Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas telpās un kafejnīcā, lai kopā domātu,  radoši darbotos, klausītos mūziku,  uzzinātu un  sarunātos ar pakalpojumu plānotājiem un sniedzējiem, izteiktu savas un savu tuvinieku vajadzības sociālo pakalpojumu jomā, lai tās iekļautu plānošanas dokumentos Cēsu novadā un Vidzemē.

 

Plašāku informāciju par akcijas pasākumiem iespējams iegūt šai vēstulei pievienotajos pielikumos.

 

Lūdzu, padodiet ziņu saviem kolēģiem, domubiedriem, draugiem, ģimenes locekļiem, iespējamiem interesentiem, cilvēkiem, kuriem nepieciešams atbalsts.

 

Gaidīsim, Jums ir iespēja piedalīties savas nākotnes veidošanā!

 

 

Ligita Embrekte

Akcijas koordinatore Cēsīs

Mob. 26545952

ligita.embrekte@apollo.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv