Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 5.marts  


Lielās talkas ūdensvīru un sniegavīru fotokonkurss!

Kā jau iepriekš tika ziņots,  2012. gada Lielās Talkas ietvaros tiek akcentēts ūdens un rūpes par tā tīrību.

 

 Lielā Talka izsludina akciju/ fotokonkursu „Ūdensvīri un Sniegavīri par tīru ūdeni! Dzīve pēc sasaluma.”, kuras starts tika dots jau šo sestdien, 3. martā, pie TC „Alfa” Rīgā.

Brīvā formā jāizveido ūdensvīrs vai sniegavīrs, tad jāizveido sauklis saistībā ar tīru ūdeni, tas radošā veidā jāpiestiprina pie ūdensvīra vai sniegavīra, tad tas viss jānofotografē un jāaugšupielādē mājas lapā (www.talkas.lv) sadaļā „Ūdensvīri un Sniegavīri par tīru ūdeni”. Kā arī, protams, ka jābalso par skaistāko sniegavīru.

Cēsīs vēl sniega ļoti daudz, tādēļ aicinu ikvienu Cēsu novada iedzīvotāju piedalīties akcijā, par labākajiem darbiem saņemot balvas no RIMI. Akcija norisināsies no 3. – 15. martam.

 

Konkursa nolikums (ar konkursa nolikumu var iepazīties arī www.talkas.lv):

 1. Pagalmā, pie upes, dīķa, ezera, parkā vai kādā laukumā uzvel vienu vai vairākus sniegavīrus, kuru dekorācijām izmantoti dabīgi materiāli.

2. Sniegavīra rokās (pie kājām, uz galvas, uzkārtu kaklā u.c.) ieliec uzrakstu ar darbību, kas veicina mūsu ūdeņu tīrību, piemēram, „Nepiesārņosim ūdeni ar ķīmiju!”, „Liksim akmeni upes gultnē!” u.tml.

3. Pie uzraksta obligāti pievieno klāt „Lielās Talkas” logo.

4. Nofotografē sniegavīru!

5. Fotografiju augšupielādē „Lielās Talkas” mājas lapā www.talkas.lv , sadaļā „Sniegavīri par Tīru ūdeni.”

6. 23.martā Lielās Talkas izglītības programmas seminārā saņem balvas no organizatoriem!

7. Vērtēšana: Viena balva tiks pasniegta fotogrāfijas īpašniekam, par kuru bildi ir visvairāk sabalsots. Pārējās divas vietas noteiks žūrija – Lielās Talkas organizatori.

8. Balvas: 1.-3. vieta saņems balvas no RIMI.

 

Papildus radošajam darbam, aicinu pieteikties talkotājus un ieteikt vietas Cēsu novadā, kas būtu sakopjamas, iztīrāmas, sakārtojamas. Aprīļa sākumā talkas vietas reģistrēsim kartē, īpaši atzīmējot tās, kas atrodas pie ūdenstilpnēm.

 

Informāciju sagatavoja

Dace Laiva

Cēsu novada pašvaldības Ainavu arhitekte

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv