Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 5.maijs  


Cēsīs pasakās Latvijas basketbola un florbola čempionu komandām

6.maijā plkst.13.00 Cēsu Pils dārzā notiks Cēsu pilsētas mēra Ginta Šķendera pieņemšana par godu sieviešu basketbola komandai „Cēsis” un Cēsu florbola komandai „CelTik/Lekrings”.

Pieņemšanā Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs izteiks atzinību Cēsu sportistiem par nopelnītajām zelta godalgām Latvijas čempionātos. Latvijas labākajām basketbolistēm un florbolistiem būs iespēja izmēģināt spēkus viduslaiku aktivitātēs un sporta veidos.

Jau ziņots, ka 4.aprīlī vīriešu florbola Virslīgas finālsērijas trešajā mačā ar 3:2 pārspējot ''Talsi/Triobet'' komandu, par Latvijas čempioniem kļuva ''CelTik/Lekrings'' florbolisti.

Savukārt SK „Cēsis” 9.aprīlī pirmo reizi kļuva par Latvijas Sieviešu basketbola līgas čempionvienību, kas arī trešajā finālsērijas mačā pārliecinoši ar 88:57 uzvarēja pēdējo divu gadu Latvijas čempiones «TTT Rīga».

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv