Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.maijs  


Cēsnieki izvirzīti balvai „Zelta grābeklis”


 

Cēsnieki – Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolas kolektīvs izvirzīti kā pretendenti „Lielās Talkas” organizatoru un apdrošināšanas sabiedrības „BALTA” šogad iedibinātajai ceļojošajai balvai „Zelta grābeklis”.

 

Balvas žūrijas komisija ir noslēgusi savu darbu, izvērtējot vairāk nekā 1300 oficiāli pieteiktās talkas vietas, un katrā Latvijas reģionā ir noteikti trīs balvas pretendenti.

 

Vidzemē viena no pretendentēm ir NBS Instruktoru skola, kuru Lielajā Talkā 24.aprīlī pārstāvēja 120 karavīri, viņu ģimenes locekļi un kursanti no visiem Latvijas novadiem. NBS Instruktoru skolas talcinieki Cēsīs un pilsētas pievārtē sakopa četras vietas. Vēsturiskajā Kalnmuižas parkā karavīri savāca negaidīti daudz atkritumus un no zariem izveidoja savdabīgu ekosētu, kas pēc diviem – trim gadiem satrunējot dos vērtīgu barību parka vecajiem kokiem.

Karavīri atjaunoja Gaujas plūdu laikā izpostītos un aizskalotos Cīrulīšu dabas taku tiltiņus, no celmiem atbrīvoja Cēsu Pils dārzu un izveidoja dobes vīteņaugiem, kā arī sakopa meža teritoriju Amatas novadā.

 

NBS Instruktoru skolas karavīri un viņu ģimenes ir piedalījušies visās līdz šim Cēsīs rīkotajās Lielajās Talkās. Savukārt skolas kursanti kopš skolas dibināšanas pirms katra mācību kursa izlaiduma sakopj kādu Cēsu vai apkārtējo novadu teritoriju.

 

NBS Instruktoru skola dibināta 2000.gada 1.novembrī. Tā veic instruktoru sastāva apmācību, organizējot dažādu līmeņu instruktoru kursus.

 

Lielās Talks fotomirkļi Cēsīs apskatāmi šeit.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv