Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 5.maijs  


Cēsu novada darbinieki gūs pieredzi Zviedrijā


 

No 6. – 8.maijam Cēsu novada pašvaldības darbinieki dosies pieredzes apmaiņas vizītē Cēsu sadraudzības pilsētā Tyresö (Zviedrija).

 

Pašvaldības darbinieki Tyresö  piedalīsies  konferencē, kurā tiks  skarti jautājumi par  komunikāciju ar iedzīvotājiem dažādu pašvaldībai svarīgu jautājumu risināšanā.  Papildus tam   pārstāvji iepazīsies ar pašvaldības administrēšanas jautājumiem, komunikāciju ar iedzīvotājiem un iesaistīšanu lēmumu pieņemšanas procesā, sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām, sociālo palīdzību un pakalpojumu nodrošināšanas kārtību, kā arī kolēģu pieredzi Eiropas Savienības struktūrfondu piesaistīšanā. Lai veicinātu Cēsu jauniešu  sociālo  aktivitāti, Cēsu Valsts ģimnāzijas un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāvji arī  piedalīsies  konferencē.

Pašvaldības darbinieku vizīte Zviedrijā notiek Eiropas Komisijas izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta programmas „Eiropa Pilsoņiem” ietvaros. Programma, kurā Cēsu novada pašvaldība iesaistījusi sadraudzības pilsētas, sniedz iespējas, kas saistītas ar pilsētu sadraudzību. Projekta „Rīkosimies kopīgi labākai nākotnei” ietvaros atbalstīta Cēsu novada un Cēsu sadraudzības pašvaldību – Tyresö (Ziedrija), Ahimas (Vācija) un Rakveres (Igaunija) sadarbība dažādu ar plānošanu un sabiedrības iesaisti (īpaši jauniešu un sabiedrisko organizāciju līdzdalību), saistītu jautājumu risināšanā.

Cēsu novada pašvaldības un pašvaldības iestāžu darbiniekiem, sabiedrisko organizāciju aktīviem cilvēkiem būs iespēja apgūt pieredzi mūsu sadraudzības pilsētās,siskutēt par svarīgiem  jautājumiem Eiropas savienības konteskatā.Projekta aktivitātes ilgs no 2010.gada 1.janvāra līdz 2011.gada 31.decembrim. Sadarbības stiprināšanas projektam no Eiropas Komisijas piešķirtais finansējums ir EUR 26 223.80. Visas ar projektu saistītās izmaksas tiek segtas no EK piešķirtā finansējuma.

 

  

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv