Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 28.janvāris   Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 5.jūlijs  


7. jūlijā Cēsīs informatīva kampaņa "Change together" (Mainīsimies kopā) starptautiska jauniešu projekta ietvaros!

Nozīmīga loma pilsoniskas sabiedrības attīstībā ir jauniešiem. Pateicoties to aktivitātēm un ieinteresetībai iesaistīties un tālāk darboties sabiedriskās dzīves norisēs, notiek vispārēja sociāli–politiska sabiedrības izaugsme un veidojas izpratne par sabiedrisko procesu daudzveidību un nozīmību ikviena sabiedrības locekļa dzīvē.

          Sadarbībā ar biedrību „Youth for Society” un Cēsu Jauniešu domi starptautiska jauniešu apmaiņu projekta ietvaros Cēsīs 7. jūlijā norisināsies informatīvā kampaņa „Change together!” (Mainīsimies kopā!), ko finansiāli atbalsta Eiropas Jaunatnes Fonds, Eiropas Padome un kas norisināsies Eiropas Savienības kampaņas „All different-all equal” (Visi dažādi, visi vienlīdzīgi) ietvaros. Dalībnieki sadarbībā ar Cēsu jauniešiem izvērsīs informatīvo kampaņu par cilvēktiesībām, līdzdalību un pret diskrimināciju.

Jauniešu apmaiņas projekts „Be active, be involvd” notiek Madonas rajona Ērgļos laika posmā no 30.jūnija līdz 9.jūlijam. Programmas ietvaros tiksies jaunieši no četrām valstīm: Latvijas, Gruzijas, Armēnijas un Itālijas. Apmaiņas projekta mērķis ir sekmēt jauniešu izpratni par sabiedriskajiem procesiem un nepieciešamību ne vien aktīvi sekot, bet arī iesaistīties sabiedriskās dzīves norisēs. Visa jauniešu apmaiņas projekta ietvaros kopumā jaunieši gūs priekšstatu par iecerēto projekta tēmu, kas ir Aktīva pilsonība un līdzdalība. Tās ievaros tiks izskatīti temati, saistībā ar šo tēmu, ar to saistītajiem pienākumiem un tiesībām, līdzdarbību sabiedriskjās norisēs, katra indivīda lomu tajās, demokrātisku izturēšanos, diskrimināciju un sabiedrisko iekļaušanu. Tieši par šīm tēmām apmaiņas jaunieši izvērsīs plašākas diskusijas arī ar Cēsu jauniešiem un dalīsies savā pieredzē.

 

Dalībvalstis: Armēnija, Gruzija, Itālija, Latvija

Partnerorganizācijas: Stepanavan Youth Center (Armēnija), Youth Association „Droni” (Gruzija), Informagiovani Nichelino (Itālija), Nodibinājums „Ķenguru skola” (Latvija)

 

Sīkāku informāciju par informatīvo kampaņu var iegūt mājas lapā http://www.alldifferent-allequal.info!

 

 

Informāciju sagfatvoja

Kristīne Zepa

kristinezepa@inbox.lv

tālr.: 29325567

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv